Skvěle se vedlo Jiřině Ščučkové z hradecké stáje PSK Whirlpool. V časovce získala zlatou medaili se solidním náskokem sedmatřiceti vteřin před druhou v pořadí Novákovou. V klasickém silničním závodě skončila na stříbrném stupínku, když nestačila na Babuňkovou z Frýdku Místku, jež zvítězila s obrovskou převahou více než tři a půl minuty. Dařilo se i dalším východočeským zástupcům. V kategorii C vyhrál závod proti chronometru Jiří Boštík z Litomyšle. Podobně se mu vedlo také v silničním závodě. Dvě zlaté medaile vybojoval také Petr Vlček z Poličky, který přemožitele nenašel v kategorii J.
Výsledky časovky žen: 1. Ščučková (PSK Whirlpool Hradec Králové) 35:15,0, 2. Nováková (Cinelli) 35:52,9, 3. Novotná (Profil KTM) 36:52,7; silniční závod: 1. Babuňková (TJ Slezan Frýdek–Místek) 1:43:56, 2. Ščučková (PSK Whirlpool Hradec Králové) 1:47:27, 3. Nováková (Cinelli) 1:47,27. Muži – časovka – kategorie C: 1. Boštík (Cyklo Stratílek Litomyšl) 31:32,7, 2. Slezák (KCK Cykloteam Zlín I.) 31:55,2, 3. Vitáček (Viessmann) 31:55,7; kategorie J: 1. Vlček (SK PRIMA Polička) 31:57,3, 2. Matoušek (M+S Minařík) 33:10,1, 3. Mazák (Silný team Uničov C) 36:13,5; silniční závod – kategorie C: 1. Boštík (Cyklo Stratílek Litomyšl) 2:09:53, 2. Vitáček (Viessmann) 2:11:39, 3. Krejčí (Chomutov) 2:11:39; kategorie J: 1. Vlček (SK PRIMA Polička) 1:45,21, 2. Matoušek (M+S Minařík) 1:48:40, 3. Bačovský (Jeseník) 1:52:39.