Trutnov - Hradec Králové 52:98 (13:28, 23:53, 39:78)
Body: Vacková 17 (9 doskoků), Kozumplíková 10, Rylichová 8, Goff a Snyder 6, Patočková 3, Lačná 2 - Kuthanová 18, Minarovičová 17, Bura 13, Březinová 12, Ovsíková 11, Effangová 10, Čepelková 8, Natabou 5, Bartoňová 4. Rozhodčí: Baudyš, Šafařík, Vošahlík. Fauly: 17:16, TH: 17/12 – 18/16, trojky: 2:8, diváci: 240.

Derby bylo od začátku plně v režii Hradce, který si hned v první čtvrtině vytvořil sedmnáctibodový náskok. Domácí tým si nechal dát za prvních pět minut devatenáct bodů, prohrával 4:19 a ve 12. minutě už zaostával o 22 bodů 13:35. Po dvaceti minutách pak o rovných třicet 23:53. Jednoznačný vývoj zápasu ve prospěch hostujícího družstva pokračoval i po poločasové přestávce, kterou vyplnili sehraným tanečním vystoupením s pompony zástupci trutnovského stacionáře.

Petr Kapitulčin, trenér BK Loko Trutnov: "Soupeř potvrdil svou kvalitu, naopak u nás se projevila velice úzká rotace a také zdravotní problémy nastoupivších hráček, zejména Američanek. Nyní musíme doléčit všechny šrámy a připravit se na klíčové zápasy v lednu a únoru."

Miroslav Volejník, asistent Sokol NILFISK Hradec Králové: "S výkonem jsme spokojeni. Sice se na začátku objevily chyby z nesoustředěnosti, ale jinak to byl po celou dobu pohodový zápas."

Další známé výsledky:
KP Brno - Slavia Praha 80:85, Žabiny Brno - Slovanka MB 86:81, U19 Chance - Nymburk 65:116.