V sobotu 10. února se vrátí Winter Gladiator Race do osvědčené lokality pevnosti Josefov, kde se loni konal premiérový zimní závod.

Účastníky čeká běh na trati dlouhé více než 5 km a zdolání více než dvaceti překážek. Kromě unikátní atmosféry historické pevnosti, oceňované již v několika předešlých letních závodech, je čeká nová trať, kdy poběží úseky podzemních chodeb, kam ještě noha účastníka nevkročila, a rovněž nové překážky.

S novou sezonou bude mít svou premiéru také verze dětského závodu Kids Winter Gladiator Race, kdy kromě standardní kategorie Kids I v délce 1 kilometr a sedm překážek nově přibyla i kategorie Kids II na 2 kilometry a dvanáct překážek.

Běžce, ale především i jejich divácký doprovod pak čeká lepší servis v zázemí arény, kde se setkají s cateringem, prodejem merchandisingu, i stánky partnerů (například sportovní obuv Inov-8).

Do kategorií jednotlivců, smíšených párů i družstev je v tuto chvíli registrováno zhruba 1000 osob, kapacita závodu je tedy téměř naplněna, zbývají poslední volná místa. Více na stránkách www.gladiatorrace.cz.