V jeho prospěch skončila i závěrečná utkání soutěže, a tým dorostenců Hradečtí lvi – FBC Sion tak obsadil druhou příčku, která by mu mohla zajistit postup do 1. dorostenecké ligy. Tým Hradeckých lvů v letošní sezoně mimo jiné absolvoval sérii dvanácti vítězných utkání v řadě a za své výkony si postup mezi nejlepší kluby rozhodně zaslouží.

Je tak šance, že by v příští sezoně mohli Hradečtí lvi hrát nejvyšší dorosteneckou soutěž. Trenérem dorosteneckého celku Hradeckých lvů je Leoš Heger ml.

Radost v klubu FBC Sion je o to větší, že výkon svých kolegů v královéhradeckém derby napodobili i starší žáci, kteří porazili rivaly z hradeckého FBK v poměru 6:4.

Hradečtí lvi – FBC Sion tak prožili jednu z nejúspěšnějších sezon za existenci klubu, který v Hradci Králové působí od roku 2006 a věnuje se výhradně mládežnickým kategoriím od přípravky přes elévy, mladší a starší žáky až k dorostencům a juniorům.

Klub Hradečtí lvi stále přijímá nové hráče všech kategorií a nyní již připravuje srpnový letní florbalový kemp. Více informací o klubu je možno najít na internetových adresách: www.hradectilvi.cz nebo www.florbalhradec.cz.

Denis Doksanský