Vítězku 10. kola prosíme, aby se ozvala Deníku na telefonní číslo 724 717 854, kde se dohodne na převzetí ceny.
Výsledky zápasů 10. kola hokejové Tip ligy
1. Mountfield Hradec Králové – Piráti Chomutov 2:0 (1)
2. Karlovy Vary – ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4 (2)
3. Škoda Plzeň – PSG Zlín 1:2 (2)
4. Oceláři Třinec – Kometa Brno 10:2 (1)
5. Slavia Praha – Sparta Praha 2:2 (0)
6. Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Steel 3:1 (1)
7. Verva Litvínov – Rytíři Kladno 2:3 (2)
8. Stadion Vrchlabí – HC Řisuty 5:2 (1)
9. SC Kolín – Vajgar Jindřichův Hradec 5:2 (1)
10. HC Jaroměř B – Sokol Čestice 8:3 (1)
Supertrefa (celkový počet gólů ve všech deseti zápasech): 60
Konečné pořadí
NHL (1. – 5. místo)
HK0336 Jiří Pelák, Dvůr Králové 8 80
HK0222 Daniela Ludvíková, Rychnov 11 68
HK0096 Helena Skrbková, Brdo 11 65
HK0248 Jana Vaněčková, Houdkovice 11 65
HK0357 Pavel Purma, Sloupno 14 60
KHL (6. – 19. místo)
HK0285 Pavel Holý, Trutnov 11 59
HK0076 Martin Dejl, Louny 8 59
HK0081 Alois Dejl, Jičín 8 59
HK0082 Helena Dejlová, Jičín 8 59
HK0080 Lenka Dejlová, Louny 8 59
HK0254 Petr Reguli, Vrchlabí 5 59
HK0190 Maruška Plodrová, Zdechovice 14 56
HK0109 Jan Hanuš, HK 11 56
HK0095 Romana Skrbková, Brdo 11 56
HK0147 Michal Tvrdek, HK 11 56
HK0228 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 8 56
HK0121 Vojta Doležal, Chlumec 8 56
HK0070 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 8 56
HK0102 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 8 56
EXTRALIGA (20. – 90. místo)
HK0376 Filip Firbacher, Chlumec 11 54
HK0253 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 11 54
HK0361 Pavel Vítek, Náchod 11 54
HK0379 Zdeněk Kostka, HK 8 54
HK0187 Zdeněk Munzar, Podoliby 14 53
HK0031 Petr Hofman, N. Město n. M. 11 53
HK0288 Marie Holá, Trutnov 11 53
HK0186 Štefan Kotek, Prasek 11 53
HK0098 František Lachman, Jičín 11 53
HK0135 Monika Cílková, HK 8 53
HK0073 Iveta Dejlová, Jičín 8 53
HK0078 Tereza Halčáková, Osenice 8 53
HK0332 Milada Šrůtová, Dvůr Králové 8 53
HK0194 Zuzana Pípová, N. Bydžov 11 51
HK0279 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 8 51
HK0013 Gisela Hlavatá, Náchod 11 50
HK0100 Pavel Svoboda, Miíčeves 11 50
HK0097 Helena Fendrychová, Brdo 8 50
HK0310 Leoš Herout, Trutnov 8 50
HK0075 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 50
HK0219 Martin Sosna, Dobruška 8 50
HK0093 Otakar Fendrych, Brdo 5 50
HK0316 Lukáš Matura, Libštát 5 50
HK0314 Zdeněk Matura st., Libštát 5 50
HK0145 Nikola Tvrdková, HK 2 50
HK0192 Alois Dejl, Jičín 14 48
HK0378 Iva Hlaváčová, Chlumec 11 48
HK0363 Roman Izák, Opočno 11 48
HK0356 Renata Munzarová, Praha 11 48
HK0365 Pavel Marek, Rychnov 5 48
HK0146 David Havránek, HK 14 47
HK0058 Augustin Šála, Police n. Met. 14 47
HK0123 Aleš Doležal, Chlumec 11 47
HK0105 Roman Hýsek, HK 11 47
HK0313 Ludmila Maturová, Libštát 11 47
HK0201 Jiří Pípa, N. Bydžov 11 47
HK0295 Vítězslav Schfránek, Radvanice 11 47
HK0265 Zdena Sůrová, Dolní Branná 11 47
HK0133 Petr Cílek, HK 8 47
HK0074 Jan Halčák, Jičín 8 47
HK0286 Tomáš Kruliš, Trutnov 8 47
HK0277 Robert Sůra, Dolní Branná 8 47
HK0021 Vítězslav Šolc st., Machov 8 47
HK0282 Erich Kamitz II, Chvaleč 5 47
HK0276 Petr Sůra, Dolní Branná 5 47
HK0398 Jana Vaníčková, Sloupno 14 46
HK0384 Pavel Ozdin, Osenice 8 46
HK0346 Josef Jakubec, Náchod 11 45
HK0354 Jaroslav Macek, Č. Kostelec 11 45
HK0108 Václav Tarantík, Smiřice 11 45
HK0370 Bohumil Rulf, HK 5 45
HK0301 Dana Zábojníková, Trutnov 14 44
HK0325 Jaroslav Hůlek, Trutnov 11 44
HK0160 Petr Koza, HK 11 44
HK0339 Radka Kubečková, Hronov 11 44
HK0200 Jaroslav Novotný, Podoliby 11 44
HK0138 Miroslav Špaček, Vlčkovice 11 44
HK0172 Milan Štěrba, Chlumec 11 44
HK0300 Jiří Zábojník, Trutnov 11 44
HK0077 Kateřina Halčáková, Jičín 8 44
HK0183 Michal Chlad, Kosičky 8 44
HK0169 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 44
HK0112 Bohuš Nosek, Kvasiny 8 44
HK0113 Pavel Sazka, N. Bydžov 8 44
HK0136 Jan Štembera, HK 8 44
HK0035 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 8 44
HK0084 Jaromír Jelínek, Jičín 5 44
HK0255 Marek Menc, Dolní Branná 5 44
HK0067 Radek Svatoš, Zlíčko 5 44
HK0143 Ladislav Havránek, HK 2 44
HK0432 Miloslav Kořínek, N. Bydžov 11 43
I. LIGA (91. – 154. místo)
HK0360 Vlastimil Kout, N. Bydžov 14 42
HK0377 Ladislav Firbacher, Chlumec 11 42
HK0347 Aneta Nyčová, Náchod 11 42
HK0211 Bohuslav Šolín, Val 8 42
HK0221 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 42
HK0244 Jaroslav Sehnoutka st., HK 5 42
HK0281 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 17 41
HK0159 Ivan Dušek, HK 11 41
HK0309 Václav Herout, Trutnov 11 41
HK0214 Juraj Jirásek, Sněžné 11 41
HK0307 Otakar Jón, Trutnov 11 41
HK0010 Roman Rainet, V. Poříčí 11 41
HK0094 Lukáš Skrbek, Brdo 11 41
HK0220 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 41
HK0015 Vladimír Čejp, Náchod 8 41
HK0326 Karel Havelka, Trutnov 8 41
HK0199 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 8 41
HK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 8 41
HK0161 Jana Kozová, HK 8 41
HK0170 Vojtěch Kříž, Převýšov 8 41
HK0270 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 8 41
HK0079 Tereza Ozdinová, Osenice 8 41
HK0271 Jiří Sacher, Podhůří 8 41
HK0062 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 8 41
HK0171 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 8 41
HK0329 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 41
HK0251 Jan Zirm, Vrchlabí 5 41
HK0331 Jindřich Pitro, Dvůr Králové 2 41
HK0391 Zdeněk Purma, Smidary 14 40
HK0400 Maruška Čapková, Podoliby 11 40
HK0396 Petra Geletičová, Sloupno 11 40
HK0401 Iva Holá, N. Bydžov 11 40
HK0235 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 8 40
HK0358 Jiří Holý, N. Bydžov 11 39
HK0156 Aleš Hojer, HK 8 39
HK0298 Lenka Hubková, Pardubice 8 39
HK0349 Milan Jakubec, Náchod 8 39
HK0359 Josef Nevrlý, N. Bydžov 8 39
HK0374 Kateřina Přibylová, HK 5 39
HK0106 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 39
HK0321 Soňa Kábrtová, Trutnov 0 39
HK0249 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 14 38
HK0334 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 11 38
HK0072 Miroslav Kracík, Jičín 11 38
HK0312 Ondřej Matura, Libštát 11 38
HK0066 Silvestr Polomský, Česká Skalice 11 38
HK0324 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 38
HK0229 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 8 38
HK0032 Zdena Hofmanová, Černčice 8 38
HK0303 Lenka Hurtová, Trutnov 8 38
HK0008 Ota Klicpera, Otovice 8 38
HK0266 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 38
HK0202 Olina Pozlerová, Podoliby 8 38
HK0245 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 8 38
HK0037 Ladislav Zástava, Hronov 8 38
HK0226 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 38
HK0129 Miloslav Bednařík, HK 5 38
HK0174 Eduard Důbrava, Petrovice u NB 5 38
HK0292 Josef Pich, Trutnov 5 38
HK0264 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 38
HK0024 Jan Šolc, Machov 5 38
HK0315 Zdeněk Matura ml., Libštát 2 38
HK0394 Eleonor Geletičová, Sloupno 11 37
HK0395 Amálka Geletičová, Sloupno 8 37
II. LIGA (155. – 220. místo)
HK0205 Jiří Kotfald, Týniště 11 36
HK0227 Aleš Kupka, Čánka 11 36
HK0258 Jana Jirková, Dolní Branná 5 36
HK0054 Jiří Krista, Hronov 0 36
HK0337 Bohumil Beneš, Hronov 11 35
HK0389 Luděk Bradna, N. Bydžov 11 35
HK0195 Antonie Kotková, Prasek 11 35
HK0311 Petr Slezák, Dvůr Králové 11 35
HK0275 Jan Sůra, Dolní Branná 11 35
HK0022 Vítězslav Šolc, Machov 11 35
HK0294 Jaroslav Birke, Trutnov 8 35
HK0274 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 8 35
HK0185 Luboš Chlad, Kosičky 8 35
HK0029 Jiří Knetig, Provodov-Šonov 8 35
HK0284 Ladislav Köszegi, Trutnov 8 35
HK0223 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 8 35
HK0287 Romana Krulišová, Trutnov 8 35
HK0269 Libor Kubáněk, Dolní Branná 8 35
HK0267 Věra Kubáňková, Dolní Branná 8 35
HK0231 Vladislav Kuchař, Rychnov 8 35
HK0025 Petra Nováková, Machov 8 35
HK0030 Radka Novotná, Černčice 8 35
HK0026 Miroslav Pácalt, Kramolna 8 35
HK0027 Vlasta Pácaltová, Kramolna 8 35
HK0009 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 8 35
HK0039 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 8 35
HK0085 Vlastimil Sudek, Libuň 8 35
HK0317 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 8 35
HK0318 Tomáš Vrbecký, Trutnov 8 35
HK0033 Josef Hofman, Černčice 5 35
HK0291 Eva Pichová, Trutnov 5 35
HK0003 Monika Procházková, Náchod 5 35
HK0137 Jitka Štemberová, HK 5 35
HK0293 Marek Birke, Trutnov 2 35
HK0110 Jaroslav Hanuš st., HK 2 35
HK0399 Jaroslav Vaníček, Sloupno 11 34
HK0059 Marek Matha, Červ. Kostelec 14 33
HK0299 Jaroslav Čížek, Dubenec 11 33
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 11 33
HK0107 Blanka Tarantíková, Smiřice 11 33
HK0157 Martin Izák, Jaroměř 8 33
HK0239 Pavlína Sejtková, HK 5 33
HK0116 Miroslav Buřič st., Chlumec 11 32
HK0308 Michal Herout, Trutnov 11 32
HK0198 Josef Hybner, Poděbrady 11 32
HK0338 Michal Kubeček, Hronov 11 32
HK0165 Jan Kulhánek, HK 11 32
HK0210 Jaroslav Beránek, Rychnov 8 32
HK0323 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 32
HK0216 Petr Buryan, Opočno 8 32
HK0412 Jitka Čížková, Dubenec 8 32
HK0087 Pavlína Jónová, Chomutice 8 32
HK0330 Jaromír Kött, Dvůr Králové 8 32
HK0018 Miloš Kubík, Hronov 8 32
HK0036 Jaromír Líska, N. Město n. M. 8 32
HK0103 František Polák, Jičín 8 32
HK0063 Jiří Soukup, Česká Skalice 8 32
HK0296 Jan Suchý, Radvanice 8 32
HK0278 Milan Sůra, Dolní Branná 8 32
HK0250 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 32
HK0173 Stanislav Vízek, N. Bydžov 8 32
HK0328 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 32
HK0280 Erich Kamitz, Trutnov 5 32
HK0140 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 32
HK0262 Radek Tauchmann, Dolní Branná 5 32
HK0247 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 32
KRAJSKÁ LIGA (221. – 311. místo)
HK0386 Marie Hanušová, HK 5 31
HK0234 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 31
HK0404 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 31
HK0355 Oldřich Matys, N. Bydžov 11 30
HK0193 Květoslava Pípová, N. Bydžov 11 30
HK0224 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 11 30
HK0414 Patrik Špaček, Lochenice 11 30
HK0424 Radek Zima ml., Prasek 11 30
HK0348 Jan Jakubec, Náchod 8 30
HK0252 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 8 30
HK0061 Josef Matha, Červ. Kostelec 8 30
HK0019 Petr Drašnar, Provodov-Šonov 5 30
HK0213 Milan Koty, České Meziříčí 0 30
HK0065 David Runštuk, V. Jesenice 0 30
HK0124 Marie Buřičová, Chlumec 8 29
HK0042 Tomáš Hašpl, Velké Poříčí 8 29
HK0104 Dagmar Poláková, Jičín 8 29
HK0302 Milena Püschelová, Trutnov 8 29
HK0068 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 29
HK0069 Jana Svatošová, Zlíčko 8 29
HK0023 Petr Šolc, Machov 8 29
HK0125 Miroslav Buřič ml., Chlumec 5 29
HK0236 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 29
HK0218 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 5 29
HK0144 Zdena Havránková, HK 5 29
HK0088 Ondřej Jón, Chomutice 5 29
HK0283 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 2 29
HK0149 Jana Štanderová, Librantice 2 29
HK0397 Jana Purmová, Sloupno 0 29
HK0402 Lucie Bradnová, N. Bydžov 11 28
HK0388 Jana Machková, Borohrádek 11 28
HK0420 Josef Vaníček, Lužec 11 28
HK0423 Blanka Hladíková, Lužec 11 27
HK0369 Michal Kozák, HK 11 27
HK0197 Josef Pozler, Podoliby 11 27
HK0237 Zdeněk Sejtko, HK 11 27
HK0177 Vlastimil Gabriel, Vinary 8 27
HK0415 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 8 27
HK0260 Vlastimil Pirman, Dolní Branná 5 27
HK0256 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 5 27
HK0340 Hana Benešová, Hronov 11 26
HK0196 Milan Čapek, Podoliby 11 26
HK0217 Vladimír Gutler, Dobruška 11 26
HK0191 Zlata Joštová, Zdechovice 11 26
HK0004 Jaroslav Kuchař, Náchod 11 26
HK0164 Tomáš Kulhánek, HK 11 26
HK0189 Vítězslava Pípová, N. Bydžov 11 26
HK0207 Jaroslav Suchánek, Choceň 11 26
HK0111 Jaroslav Hanuš, HK 8 26
HK0319 Zdeněk Hůlek, Trutnov 8 26
HK0268 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 8 26
HK0038 Petr Kylar, Stárkov 8 26
HK0005 Šárka Dušková, Broumov 5 26
HK0041 Zdeněk Frýba, Hronov 5 26
HK0409 Jan Hanuš ml., HK 5 26
HK0233 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 5 26
HK0176 Michal Přibyl, Borohrádek 5 26
HK0304 Klaus Püschel, Trutnov 5 26
HK0273 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 26
HK0246 Marcela Sehnoutková, HK 2 26
HK0057 Markéta Valchařová, Police n. Met. 2 26
HK0091 František Vycpálek, Milíčeves 2 26
HK0390 Oldřich Čapek, N. Bydžov 11 25
HK0204 Monika Kotfaldová, Týniště 11 25
HK0393 Zdeněk Purma, Křičov 11 25
HK0122 Petra Doležalová, Chlumec 8 25
HK0387 Anna-Marie Hanušová, HK 8 25
HK0158 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 11 24
HK0368 Miloslava Kozáková, HK 11 24
HK0421 Radek Zima, Prasek 11 24
HK0083 Václav Kameník, Jičín 8 24
HK0362 Pavel Vítek ml., Náchod 8 24
HK0240 Roman Žák, HK 8 24
HK0367 Miloslav Kozák, HK 5 24
HK0366 Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové 5 24
HK0155 Jindřich Vondráček, Třebechovice 2 24
HK0117 Jan Bílek, Praskačka 11 23
HK0007 Josef Kotyška, Nový Hrádek 11 23
HK0327 Zdena Pivková, Trutnov 11 23
HK0115 Pavel Tomšík, N. Bydžov 11 23
HK0089 Miloš Jón, Chomutice 8 23
HK0101 Miluše Svobodová, Milíčeves 8 23
HK0127 Hana Bílková st., Libčany 5 23
HK0134 Martin Cílek, HK 5 23
HK0232 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 23
HK0044 Oldřich Lelek, Hronov 0 23
HK0043 Vlasta Lelková, Hronov 0 23
HK0433 Dana Přibylová, N. Bydžov 11 22
HK0046 Josef Čepelka, Velké Poříčí 0 22
HK0064 Jan Runštuk, V. Jesenice 0 22
KRAJSKÁ SOUTĚŽ (312. – 404. místo)
HK0178 Marcel Gabriel, Vinary 11 21
HK0422 Pavlína Purmová, Sloupno 11 21
HK0381 Jindřich Rylich, Vrchlabí 11 21
HK0230 Pavel Konvalinka, Vamberk 8 21
HK0373 Lenka Přibylová, HK 8 21
HK0417 Iva Dohnálková, Rychnov 5 21
HK0375 Monika Hádková, HK 5 21
HK0006 Miroslav Hurdálek, Náchod 5 21
HK0225 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 21
HK0343 Richard Ducháč, Úpice 0 21
HK0434 Václav Polák, N. Bydžov 11 20
HK0392 Alena Purmová, Křičov 11 20
HK0272 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 11 20
HK0126 Jiří Bílek, Libčany 8 20
HK0118 Milada Bílková, Praskačka 8 20
HK0297 Marta Suchá, Radvanice 8 20
HK0208 Josefa Suchánková, Potštejn 8 20
HK0014 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 20
HK0002 Jana Klicperová, Otovice 5 20
HK0028 Aneta Rýdlová, Náchod 5 20
HK0034 Lenka Rýdlová, Náchod 5 20
HK0209 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 20
HK0120 Richard Bílek, Urbanice 2 20
HK0184 Renata Chladová, Kosičky 2 20
HK0259 Jana Kotyková, Dolní Branná 2 20
HK0440 Jaroslav Šedivý, N. Bydžov 11 19
HK0163 Vladimír Racek, HK 5 19
HK0429 Jiří Khol, Dolní Branná 2 19
HK0168 Milan Dušek, Týniště 0 19
HK0372 Zuzana Pácaltová, Jičín 11 18
HK0153 Radek Sejtko, HK 8 18
HK0418 Jana Šrytrová, Petrovice 8 18
HK0242 Monika Žáková, HK 8 18
HK0241 Kamila Žáková, HK 8 18
HK0151 Milan Toušek, Týniště 5 18
HK0011 Petra Hájková, Olešnice 8 17
HK0333 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 8 17
HK0320 Naďa Hůková, Trutnov 8 17
HK0162 Karel Přibyl, HK 8 17
HK0166 Jaroslav Novotný, HK 5 17
HK0306 Zdeněk Jón, Trutnov 2 17
HK0016 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 2 17
HK0431 Miroslav Vostruha, Sloupno 0 17
HK0438 Pavel Klika, Sloupno 11 16
HK0437 Miroslav Klika, Sloupno 11 16
HK0439 Monika Kliková, Sloupno 11 16
HK0441 Miroslav Podaný, Sloupno 11 16
HK0257 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 8 16
HK0426 Bořek Krejčí, Solnice 2 16
HK0060 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 11 15
HK0419 Hana Purmová, Sloupno 11 15
HK0139 Pavel Žák, Předměřice 8 15
HK0142 Jiří Pešek, HK 5 15
HK0263 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 5 15
HK0086 Oldřich Čapek, Jičín 2 15
HK0182 Radek Chlad, Kosičky 8 14
HK0167 Karel Kindl, Třebechovice 8 14
HK0128 Hana Bílková ml., Libčany 5 14
HK0335 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 5 14
HK0131 František Bartoška, HK 0 14
HK0071 Jiří Zima, Zlíčko 0 14
HK0099 Vojtěch Svoboda, Milíčeves -4 14
HK0408 Josef Jiránek, Dolní Branná 11 13
HK0215 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 13
HK0427 Milena Koblicová, Vamberk 2 13
HK0403 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 13
HK0055 Jaroslav Čálek, Police n. Met. 0 13
HK0380 Jan Kolář, Broumov 0 13
HK0047 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 0 13
HK0188 Naďa Zimová, Prasek 0 13
HK0261 Libor Čvančara, Dolní Branná 5 12
HK0371 Martin Košnár, HK 5 12
HK0243 Kamil Žák, HK 5 12
HK0238 Alena Sejtková, HK 2 12
HK0443 Lenka Hlaváčková, N. Bydžov 11 11
HK0444 Jiří Hlavnička, Králíky 11 11
HK0411 Ludmila Dohnálková, Rychnov 8 11
HK0056 Jaroslav Valchař st., Police n. Met. 5 11
HK0114 Pavel Zásada, N. Bydžov 5 11
HK0130 Věra Bartošková, HK 0 11
HK0053 Ivoš Dius, Velké Poříčí 0 11
HK0049 Josef Fuchs, Velké Poříčí 0 11
HK0406 Pavel Horák, Dvůr Králové 0 11
HK0350 Renata Hrubá, V. Poříčí 0 11
HK0353 Michal Lokvenc ml., V. Poříčí 0 11
HK0052 Hana Zvoníčková, Velké Poříčí 0 11
HK0092 Josef Kotnik, Chyjice -1 11
HK0203 Leoš Truhlař, HK 8 10
HK0385 Martin Štěpánek, N. Město n. M. 5 10
HK0425 Jan Jedlička, Dvůr Králové 0 10
HK0383 Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté 0 10
HK0154 Vladimír Šťastný, HK 8 9
LIGA AMATÉRŮ (405. – 443. místo)
HK0442 Zdeněk Matuška, Milovice 8 8
HK0410 Johana Hanušová, HK 5 8
HK0148 Petr Izák, HK 5 8
HK0040 Milan Bitnar, Hronov 2 8
HK0090 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 8
HK0351 Michal Lokvenc, V. Poříčí 0 8
HK0051 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 0 8
HK0352 Marek Lokvenc ml., V. Poříčí 0 8
HK0382 Martin Püschel, Žacléř 0 8
HK0119 Jan Bílek, Urbanice -1 8
HK0012 Eva Rainetová, V. Poříčí 5 7
HK0180 Josef Taichman, Prasek 0 7
HK0364 Miloš Dohnálek, Rychnov 2 6
HK0132 Milan Lacina, N. Bydžov 2 6
HK0405 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 11 5
HK0175 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 5
HK0445 Jan Krejčí, Podoliby 5 5
HK0341 Gustav Deutsch, Hradec Králové 0 5
HK0430 Miloš Dvořák, Trutnov 0 5
HK0152 Petr Jedlička, HK 8 3
HK0206 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 3
HK0322 Karel Kábrt, Trutnov 0 3
HK0428 Petr Hájek, Dačice 0 2
HK0345 Roman Machač, HK 0 2
HK0181 Lenka Taichmanová, Prasek 0 1
HK0050 Josef Čermák, Velké Poříčí 8 -1
HK0212 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 0 -1
HK0344 Daniel Machač, HK 0 -1
HK0416 Martin Truneček, HK 0 -2
HK0179 Martin Taichman, Prasek 0 -5
HK0342 Pavel Kejzlar st., Úpice 0 -7
HK0045 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 0 -8
HK0150 Martina Krejcarová, Librantice -4 -10
HK0290 Zdeněk Korčák, Trutnov 11 -13
HK0289 Jiří Novotný, Trutnov 0 -19
HK0305 Kurt Püschel, Žacléř 0 -23