II. liga žen – skupina 4A: IBK HK B – Skuteč 5:4 (0:1, 3:3, 2:0). Branky a nahrávky HK B: 20. Černohousová (Žídková), 23. Černohousová (Šulcová), 26. Taclíková (Miholová), 35. Miholová, 37. Černohousová (Novotná). HK B: Plachetková – Mikulková, Šulcová, Jelínková, Miholová, Černohousová, Kunčíková, Štěpánová, Novotná, Taclíková, Dunajčáková, Soukupová, Žídková, Koucká, Bulíčková, Růžičková.

Skuteč – Předměřice 3:4 (1:0, 0:2, 2:2). Branky a nahrávky Předměřic: 19. Jiřičná (Žarnovská), 27. Štěpánská (Pešková), 40. Štěpánská, 42. Zichová (Hynková). Předměřice: Pešková, Ryšavá – Jiřičná, Zichová, Pešková, Štěpánská, Jechová, Neumannová, Bezvodová, Antalová, Hynková, Žarnovská.

Jaroměř – IBK HK B 5:5 (1:1, 1:2, 3:2). Branky a nahrávky HK B: 7. Miholová, 27. Růžičková (Dunajčáková), 28. Jelínková (Miholová), 31. Žídková (Mikulková), 37. Žídková. HK B: Plachetková – Mikulková, Šulcová, Jelínková, Miholová, Černohousová, Kunčíková, Štěpánová, Taclíková, Dunajčáková, Soukupová, Žídková, Koucká, Bulíčková, Růžičková.

Předměřice – Jičín B 0:3 (0:2, 0:1, 0:0). Předměřice: Pešková, Ryšavá – Jiřičná, Zichová, Pešková, Štěpánská, Jechová, Neumannová, Bezvodová, Antalová, Hynková, Žarnovská.

Haga Pardubice – IBK HK B 4:4 (0:1, 4:0, 0:3). Branky a nahrávky HK B: 3. Dohnalová (Kuličková), 32. Jelínková, 44. Klapková (Dohnalová), 45. Dohnalová. HK B: Koucká – Midlochová, Ryklová, Šulcová, Jelínková, Černohousová, Dohnalová, Kuličková, Novotná, Taclíková, Klapková, Růžičková.

Jaroměř-juniorky – Předměřice 2:5 (1:1, 0:1, 1:3). Branky a nahrávky Předměřic: 2. Štěpánská (Jechová), 25. Jechová (Neumannová), 38. Antalová, 43. Antalová (Jechová), 45. Jechová (Štěpánská). Předměřice: L. Pešková, Ryšavá – Zichová, T. Pešková, Štěpánská, Jechová, Neumannová, Bezvodová, Antalová, Žarnovská.

IBK HK B – Dobré 2:2 (0:0, 0:0, 2:2). Branky a nahrávky HK B: 33. Jelínková (Šulcová), 45. Dohnalová (Růžičková). HK B: Koucká – Midlochová, Ryklová, Šulcová, Jelínková, Černohousová, Dohnalová, Kuličková, Novotná, Taclíková, Klapková, Kunčíková, Růžičková.

Předměřice – Přelouč 2:4 (0:0, 1:2, 1:2). Branky a nahrávky Předměřic: 21. T. Pešková (Žarnovská), 33. Krnovská (T. Pešková). Předměřice: L. Pešková, Ryšavá – Zichová, T. Pešková, Štěpánská, Jechová, Neumannová, Bezvodová, Antalová, Hynková, Žarnovská.

II. liga juniorů – skupina 4A: Sion-DDM N. Generace HK – Rtyně v P. 3:1, Trutnov – Sion-DDM N. Generace HK 4:4, V. Mýto – Sion-DDM N. Generace HK 5:3, Sion-DDM N. Generace HK – Jaroměř 4:5.

III. liga juniorů – skupina 4A: Předměřice – Dobruška 6:5, Slatiňany – Předměřice 22:4, Předměřice – Svitavy 6:5, Skuteč – Předměřice 7:16.

I. liga dorostenek – skupina 4A: IBK HK – Dobruška 13:0, Dobré – IBK HK 3:6, IBK HK – V. Mýto 9:3, Hostinné – IBK HK 0:8.

IBK HK skončil ve dvanáctičlenné tabulce čtvrtý (44 bodů).

II. liga dorostenců – skupina 4A: Svitavy – FbC Hradec Králové B 1:3, FbC Hradec Králové B – Vysoké Mýto 4:7, FbC Hradec Králové B – Orlicko-Třebovsko 5:5, Jaroměř – FbC HK B 3:6, FbC HK B – SPV Pardubice 11:3, Litomyšl – FbC HK B 4:2.

Liga st. žákyň – skupina 4A: IBK HK – Jablonné n. O. 3:13, V. Mýto – IBK HK 12:3, IBK HK – Dobruška 2:3, Dobruška – IBK HK 3:2, IBK HK – V. Mýto 3:4, Jablonné n. O. – IBK HK 10:2.

Liga st. žáků, skupina 4A – 1. koš: FbC HK B – Hostinné 4:4, FbC HK A – Pardubice B 10:2, Náchod – FbC HK B 2:0, Dobruška A – FbC HK A 1:8, o 5. místo: Dobruška A – FbC HK B 2:4, finále: FbC HK A – Náchod 1:0; FbC HK B – Pardubice 1:3, FbC HK A – FbC HK B 1:5, Pardubice – FbC HK A 2:5, o 5. místo: FbC HK B – Jaroměř 2:0, finále: FbC HK A – Pardubice B 6:1.

2. koš: Předměřice – Jičín 4:1, Pardubice – Předměřice 6:4, o 3. místo: Předměřice – Litomyšl 2:3; Náchod – Předměřice 3:1, Předměřice – Jičín 5:1, o 3. místo: Předměřice – Dobruška A 1:2.

3. koš: Jaroměř – Všestary 4:1, Všestary – Svitavy 1:6, o 5. místo: Náchod B – Všestary 2:5; Dvůr Kr. – FbC HK C 3:2, FbC HK C – Svitavy 0:9, o 5. místo: Pardubice C-MŽ – FbC HK C 10:1.

4. koš: Sion-DDM N. Generace HK – Pardubice C-MŽ 3:4, Holice – Sion-DDM N. Generace HK 1:4, o 3. místo: Sion-DDM N. Generace HK – Trutnov 2:4; Sion-DDM N. Generace HK – Holice 3:1, Hořice – Sion-DDM N. Generace HK 4:3, finále: Rtyně v P. – Sion-DDM N. Generace HK 1:3.

5. koš: FbC HK C – Přelouč 4:0, Třemošnice – FbC HK C 8:2, o 3. místo: FbC HK C – Hořice 3:2; Všestary – Titáni Pardubice 1:2, Dobruška C – Všestary 1:4, o 3. místo: V. Mýto – Všestary 4:1.   (ple)