Počínání týmu na turnaji zhodnotil trenér výběru Královéhradeckého a Pardubického kraje Tomáš Hrbek: „V prvním utkání nastoupili naši mladíci proti Moravskoslezskému a Olomouckému kraji. V tomto střetnutí jsme byli jasně horším týmem a podlehli jsme jednoznačně 1:9. Již první třetina měla jasný průběh 0:5. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti výběru Slovenska. Měli jsme výraznou herní převahu, bohužel však bez výraznějšího brankového efektu. Konečná remíza 3:3 byla zklamáním,“ uvedl trenér.

„Dvacet minut po skončení tohoto zápasu jsme se střetli s Ústecko-Libereckým krajem. Hráči působili unaveným dojmem a první polovinu prohráli 2:6. Potom se fyzické síly obou týmů srovnaly a naši hráči postupně získávali převahu na hřišti. Poslední třetinu jsme vyhráli poměrem 3:1. Ale to už nestačilo na nic víc než pouhé zkorigování výsledku na přijatelný rozdíl dvou branek 5:7,“ mrzelo Hrbka.

Ve skupině jeho výběr skončil na třetím místě před Slovenskem. „Další hrací den jsme zahajovali s Vysočinou a Jihočeským krajem. Ve vyrovnaném utkání jsme se ujali vedení v páté minutě 1. třetiny. Po opakovaných hrubkách v obranné činnosti nám soupeř udělil lekci a pětibrankovou šňůrou se dostal do slibného vedení. Až do třetí minuty poslední třetiny dávali góly pouze Jihočeši. Náš tým vsítil v poslední třetině tři branky za sedm minut, ale vyrovnat se již nepodařilo. Konečný výsledek 4:5 náš tým odsoudil k utkání o konečné 7. místo s výběrem Karlovarského a Plzeňského kraje,“ pokračoval kouč výběru.

„Od úvodního vhazování se hrálo velmi bojovně a utkání mělo vyrovnaný průběh. Po dvou třetinách se točily strany za stavu 3:3. Poslední třetinu jsme po zlepšeném výkonu vyhráli 4:2 a získali jsme díky tomu konečnou 7. příčku,“ uzavřel Tomáš Hrbek.

Výsledky kraje:
Královéhradecký a Pardubický – Severomoravský a Olomoucký 1:9 (0:5, 0:2, 1:2), Slovensko - Královehradecký a Pardubický 3:3 (2:0, 0:2, 1:1), Liberecký a Ústecký - Královehradecký a Pardubický 7:5 (3:2, 3:0, 1:3), Královehradecký a Pardubický – Vysočina a Jihočeský 4:5 (1:2, 0:2, 3:1), Královehradecký a Pardubický - Karlovarský a Plzeňský 7:5 (1:2, 2:1, 4:2).

Pořadí krajů:
1. Praha a Středočeský, 2. Jihomoravský a Zlínský, 3. Severomoravský a Olomoucký, 4. Liberecký a Ústecký, 5. Slovensko, 6. Vysočina a Jihočeský, 7. Královehradecký a Pardubický, 8. Karlovarský a Plzeňský.