1. kolo: CSP Hradec Králové – ASK Bystřice n. P. 2:7 (1:2, 0:3, 1:2). Branky Hradce: Jarkovský, Hřivna.

Již ve 2. min. měli hráči CSP výhodu početní převahy. Vytvořili si tlak, ale bez brankového výsledku. I po návratu vyloučeného hráče se Hradečtí dostávali do gólových šanci, ale nedokázali žádnou z nich proměnit.
Naopak v osmé minutě zahřmělo na druhé straně. Po brance Chocholáče šla Bystřice do vedení. Hráči CSP i nadále trestuhodně zahazovali velké příležitosti k vyrovnání. Hosté se pro svou nedisciplinovanou hru nechávali opakovaně vylučovat, ale domácí hráči nedokázali najít cestu k brance soupeře ani při hře pět na tři.
Až na konci 13. min. se jim podařilo při druhé dvojnásobné převaze gólově prosadit. Po asistenci Řeháka vyrovnal Jarkovský. Ale to ještě nebylo v prvním dějství vše. Gólem do šatny šla Bystřice opět do vedení. Úspěšným střelcem byl Hloušek.
Druhá třetina byla opět vyrovnaná, s množstvím příležitostí na obou stranách. Branky však dávali pouze hráči Bystřice, a tak o druhé přestávce na ukazateli skóre svítilo nepříjemných 1:5.
Do třetí části vstoupili Hradečtí s velkou aktivitou, která byla ve 35. min. korunována druhou brankou. Hráči Bystřice však své vedení pojistili dvěma slepenými góly ve 42. minutě. Konečný výsledek byl vzhledem k poměru sil na hřišti velmi krutý.
2. kolo: CSP Hradec Králové – Snipers Třebíč 4:4 (2:0, 0:2, 2:2). Branky Hradce: Sisr, Petr Němeček, Hřivna, vlastní.
Do druhého utkání nastoupil Hradec ve změněné sestavě s cílem získat první ligové body. V 11. min. byl vyloučen hostující Dlabač. Hráči CSP sehráli přesilovku velmi dobře a brankou Sisra šli do vedení. K další změně skóre došlo záhy, když si po důrazné hře Králika dal vlastní branku Adam.
Ve druhé třetině se domácím střelecky vůbec nedařilo. Naopak, po hrubé chybě Kašpara, který vyslal přihrávkou naslepo do brejku Sedláčka, Třebíč snížila na 2:1. Následně byl vyloučen Němeček, domácím se však podařilo ubránit. Ovšem okamžitě po návratu Němečka z trestné lavice vyrovnal opět Sedláček.
Gólový účet třetího dějství načal domácí Němeček, který ve 35. min. vsítil třetí branku CSP. Poté byl Hradec potrestán samostatným nájezdem, který gólman Žák bravurně kryl. Z následné přesilovky však na 3:3 vyrovnal Adam. Během minuty zasadili Snipers domácím další úder a po brance Drápely se ujali vedení.
Trenér CSP stáhl dvě minuty před koncem brankaře a poslal na palubovku šestého hráče. Tento risk se vydařil, jelikož při power play vyrovnal Hřivna. Zbývající necelé dvě minuty Hradec tlačil ve snaze docílit vítězné branky, to se však nepovedlo. (hrb)