CSP Hradec Králové - Bystřice n. P. 7:3 (2:1, 1:1, 4:1). Branky a asistence Hradce: Sisr 4+0, P. Němeček 3+1, Hřivna 0+2, M. Němeček 0+2.

Utkání se hrálo velmi důrazně, a tak byli rozhodčí nuceni velmi často vylučovat. Za 45 minut udělili 10 dvouminutových trestů. Hra s neobvyklým počtem hráčů však hradeckým florbalistům vyhovovala. Vždyť dvakrát využili přesilovou hru a dvakrát skórovali v oslabení. Utkání bylo velmi dramatické a vyrovnané až do páté minuty poslední části hry. V tomto čase za stavu 3:2 pro Hradec rozhodli utkání Sisr s Petrem Němečkem, kteří během 40 vteřin vsítili tři branky.

CSP Hradec Králové - 1. FbK Tábor 5:4 (2:1, 2:1, 1:2). Branky a asistence Hradce: P. Němeček 3+0, Volák 1+2, Hřivna 1+2.

Druhé utkání mělo podobný vývoj. Tým CSP vedl o jeden až dva góly. Hráči Tábora cítili šanci na bodový zisk a hráli s velkou vůlí po úspěchu. Konec druhé a začátek třetí třetiny se hráčům CSP vydařil, soupeři odskočili na rozdíl tří gólů. Táborští však zbraně nesložili a dvěma brankami se postarali o závěrečné drama. Hráči CSP dobrou taktickou hrou v posledních minutách nejtěsnější vedení uhájili.

Po osmém kole se tým CSP posunul již na čtvrtou příčku tabulky a od třetího místa zajišťujícího účast v play off ho dělí pouhé tři body.⋌(hrb)