Pro hradecký celek byl pražský podnik dalším pokračováním přípravy na novou sezonu. Ve skupině C se borci CSP utkali postupně s Billy boy Mladá Boleslav, maďarským Phoenix Fireball SE a TJ Sokol Královské Vinohrady.

V úvodním utkání proti týmu z města automobilů Hradec zvítězil po velmi dramatickém souboji 4:3. Další výhra se čekala v duelu s Maďary. Florbalový trpaslík od Balatonu však již získává ostruhy a stal se Východočechům překvapivě silným soupeřem. Poté, co hráči ČSP zaspali úvod duelu, se tým SE dostal do vedení a to si udržel až do konce.

S Vinohrady sehrál Hradec vyrovnaný a dramatický zápas, síť však dokázali rozvlnit pouze hráči soupeře, a to hned dvakrát.

Florbalisté CSP postoupili do play off z třetího místa. Pro první kolo play off jim turnajový pavouk přiřkl švýcarského soupeře Riders, který se však k utkání nedostavil, tudíž Hradečtí postoupili bez boje.

V další části vyřazovacích bojů však CSP narazilo na silný extraligový celek TJ JM Chodov. Hradecké mužstvo se sice překvapivě ujalo vedení, jenže Pražané brzy vyrovnali a výsledek si již poté pohlídali dalšími pěti brankami. (hrb)