I. liga žen

IBK Hradec Králové – Dobré 11:3 (3:0, 4:1, 4:2). Branky a nahrávky Hradce: 7. Ryklová, 9. Tomečková (Dunajčáková), 12. Hazuková (Luštincová), 30. Knapová (Ryklová), 33. Řezníčková (Černovská), 34. Hazuková (Rubáčková), 35. Knapová (Černovská), 41. Knapová (Remešová), 43. Knapová (Rubáčková), 46. Ryklová (Rubáčková), 52. Knapová (Dohnalová). Hradec: Remešová – Rubáčková, Tomečková, Hazuková, Linhartová, Součková, Černovská, Ryklová, Pešková, Řezníčková, Miholová, Dohnalová, Knapová, Dunajčáková, Šarounová, Luštincová.

IBK Hradec Králové – Dobruška 4:2 (0:0, 0:1, 4:1). Branky a nahrávky Hradce: 47. Pešková (Rubáčková), 51. Luštincová (Hazuková), 56. Knapová, 57. Buchalová. Hradec: sestava stejná, jen místo Dunajčákové nastoupila Buchalová.

Divize mužů – skupina C

Přelouč – FBC Innebandytos Hradec Králové 9:11 (5:6, 1:2, 3:3). Branky a nahrávky Hradce: 2. Linhart (Š. Raiter), 7. Š. Raiter (Linhart), 10. Skrovný, 13. M. Raiter, 16. Ježek, 17. M. Raiter (Skrovný), 31. Pokorný (Linhart), 32. Chmela, 45. Neradílek (Linhart), 48. Macháček (Hušek), 54. Š. Raiter (Linhart). Hradec: Rychlý, Kočí – Neradílek, Linhart, M. Raiter, Ježek, Skrovný, Macháček, Chmela, Š. Raiter, Hušek, Lehký, Pokorný.

Chrudim – FBC Innebandytos Hradec Králové 8:9 (2:3, 0:4, 6:2). Branky a nahrávky Hradce: 13. Š. Raiter (Linhart), 14. Š. Raiter (Linhart), 16. Linhart (Pokorný), 29. Š. Raiter (Lehký), 34. Ježek (Hušek), 34. Ježek, 40. Š. Raiter (Neradílek), 45. Linhart (Lehký), 47. Linhart (Lehký). Hradec: sestava byla stejná, jen místo Kočího byl v brance Žižka.

I. liga dorostenců – skupina C

Předměřice – Tábor 2:1, Předměřice – Č. Budějovice 3:7.

Liga dorostenek – skupina 4A

IBK DDM Hradec Králové – Hostinné 4:4, Dobruška – IBK DDM Hradec Králové 0:11.

Liga starších žáků – skupina 4A

1. koš: FBC Sion DDM Nová Generace Hradec Králové – Litomyšl 5:7, Předměřice – Trutnov 7:0, FbC Hradec Králové A – FBC Sion DDM Nová Generace Hradec Králové 9:3, Sokol Pardubice – Předměřice 4:3, Litomyšl – FbC Hradec Králové A 3:6, FBC Sion DDM Nová Generace Hradec Králové – Trutnov 12:4, Litomyšl – Předměřice 10:2, FbC Hradec Králové A – Sokol Pardubice 6:1; 3. koš: Přelouč – FbC Hradec Králové B 1:4, FbC Hradec Králové B – Hostinné 7:2, Lanškroun – FbC Hradec Králové B 2:4; 4. koš: Všestary – Sokol Pardubice C-MŽ 1:1, Hořice – Všestary 1:4, Všestary – Polička 7:0; 5. koš: FbC Hradec Králové C – Kostelec n. O. 16:0, Sokol Pardubice B – FbC Hradec Králové C 2:5, FbC Hradec Králové C – Slatiňany 7:2.

Liga starších žákyň

Žacléř/Vrchlabí – IBK DDM Hradec Králové 5:1, IBK DDM Hradec Králové – Skuteč 3:4, IBK DDM Hradec Králové – Vysoké Mýto 3:5.

Víkendový program
Královéhradecká liga mužů – sobota: FbC Hradec Králové B – Chlumec nad Cidlinou (9), Rokytnice v Orlických horách – FbC Hradec Králové B (12), Chlumec nad Cidlinou – Kostelec nad Orlicí (13.30, vše hala Chlumec nad Cidlinou).
III. liga juniorů, skupina 4 – neděle: Jaroměř – Předměřice nad Labem (9), Předměřice nad Labem – Trutnov (14, oba hala Předměřice nad Labem).
II. liga dorostenců, skupina 4A – neděle: Rtyně v Podkrkonoší – FbC Hradec Králové B (17, hala Předměřice nad Labem).