Přehled akcí

Florbal

Předměřice: Ve sportovní hale se hrají zápasy Královéhradecké ligy elévů: CSP Hradec Králové – Předměřice (8), Pardubice – Hradečtí Lvi FBC Sion (8.40), CSP Hradec Králové – Chrudim (9.20), Předměřice – Pardubice (10), Hradečtí Lvi FBC Sion – Chrudim (10.40), CSP Hradec Králové – Pardubice (11.20), Chrudim – Předměřice (12), Hradečtí Lvi FBC Sion – CSP Hradec Králové (12.40), Chrudim – Pardubice (13.20), Hradečtí Lvi FBC Sion – Předměřice (14).

II. liga muži: FBC Innebandytos Hradec Králové – FBK Svitavy (18 sportovní hala Předměřice).

Fotbal

Přípravné zápasy: FC Hradec Králové B – Olympia Hradec Králové (10), FC Hradec Králové D dorost – Mladá Boleslav (12), FC Hradec Králové C dorost – Mladá Boleslav (14), Slavia Hradec Králové – Opatovice (16), Nový Hradec Králové – Lokomotiva Hradec Králové (18, vše UMT Všesportovní stadion), Převýšov – Čelákovice (10), Roudnice – Lázně Bělohrad (11.45), Nový Bydžov – Svitavy (13.30), Libčany – Nový Bydžov U23 (15.15), Stěžery – Kobylice (17, vše UMT Nový Bydžov-Chudonice).

Halový fotbal

Hradec Králové: Od 8.30 hodin se uskuteční ve sportovní hale Třebeš za pořadatelství Sokola turnaj starších žáků (ročník 1997 a mladší).

Hradec Králové: Ve sportovní hale Háječek pořádá FC Hradec Králové od 8 hodin turnaj žáků.

Stěžery: Zimní liga v nafukovací hale: Dohalice mladší elévové – Urbanice (13), Třebeš dívky mladší elévové – Jaroměř (14), Dohalice starší elévové – Libčany (15), Myštěves starší elévové – Hořice (16), Třebeš dívky mladší žáci – Stěžery (17), Tiger style muži – Gipsy Brazil (18).

Hokej

Krajská liga mladší žáci: Třebechovice pod Orebem – Náchod (9).

Stolní tenis

Divize ženy: Stěžery – Lokomotiva Trutnov (9), Stěžery – Montas Hradec Králové (13 tělocvična OÚ).

Volejbal

II. liga muži: Malšovice – Kerhartice (10 a 13 tělocvična Speciální školy Heyrovského ulice). II. liga ženy: Slavia Hradec Králové – Žižkov B (10 a 14). Krajský přebor ženy: Slavia Hradec Králové B – Jičín (10 vše sportovní hala TJ Slavia Orlická Kotlina).

(ld)