Pátek 11. 9.:

Fotbal republikové soutěže:

Fotbalová národní liga: FC Hradec - Chrudim (18 Všesport. stadion). 

Fotbal OFS:

AM GNOL 4. třída A: Olympia Hradec B - Nový Hradec B (17.30 hř. Kukleny). 

Sobota 12. 9.:

Basketbal

Regionální liga U15: Sokol Pražské Předměstí HK2 - Týniště (9 a 11). 

Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec - Havířov (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).  

Fotbal republikové soutěže:

Česká divize dorost U19: Nový Bydžov - Vyšehrad B (10 Městský stadion), Třebeš - Náchod (10).  

Česká divize dorost U17: Nový Bydžov - Vyšehrad B (12.15 Městský stadion), Třebeš - Náchod (10).   

Česká liga žáci U15: FC Hradec - Pardubice (10 hř. Háječek). 

Česká liga žáci U14: FC Hradec - Pardubice (12 hř. Háječek). 

Česká liga žáci U13: Nový Bydžov - Svitavy (10 hř. Hlušice).   

Česká liga žáci U12: Nový Bydžov - Svitavy (10 hř. Hlušice). 

Fotbal KFS: 

Krajský přebor: Třebeš - Vysoká, Chlumec B - Slavia Hradec, Černilov - Červený Kostelec (vše 16.30).   

1. A třída: Lok. Hradec - Kunčice, Nepolisy - Třebechovice (obojí 16.30).   

1. B třída: Slavia Hradec B - Přepychy (10.15), Skřivany - Nová Paka, Předměřice - České Meziříčí, Kosičky - Malšovice (vše 16.30)       

Krajská liga dorost U19: Roudnice/Kunčice - Borohrádek (13.45), Chlumec - Nový Hradec (13.45), Třebeš B - Hořiněves/Předměřice (14.15).      

Fotbal OFS:

JAKO Okresní přebor: Lovčice - Myštěves, Malšova Lhota - Červeněves, Vysoká B - Ohnišťany, Boharyně - Prasek, Lhota p. L. - Roudnice B (vše 17).  

CK VOTROK 3. třída: Libčany B - Sendražice, Neděliště - Cerekvice, Klamoš - Libřice, Starý Bydžov - Dobřenice (vše 17), Probluz - Lok. Hradec B (zrušeno - hosté oznámili, že se nedostaví).        

AM GNOL 4. třída A: Dohalice B - Jeníkovice (17).    

DAHASL 4. třída B: Převýšov - Kobylice B (16), Nové Město - Nepolisy B, Nechanice - Skřivany B (obojí 17).  

BELSPORT OP starší žáci: Nepolisy - Stěžery (13.30), Dohalice/Probluz - Kunčice/N. Bydžov B (14).   

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: FC Hradec dívky - Cerekvice/Dohalice (9.30 hř. Nový HK), Lovčice - Myštěves (10), Skřivany/Červeněves - Prasek A (14).  

BELSPORT OP starší přípravka: Kratonohy/Roudnice - Nepolisy (10 hř. Roudnice), Stěžery - Předměřice/Lok. HK (14), Nový Bydžov B - Kosičky (14 hř. Hlušice).    

BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Třebechovice (9) účast: Třebechovice, Černilov, Slavia HK B, Slavia HK C; hř. Nepolisy (10) účast: Chlumec B, Nepolisy, Malšova Lhota A, Malšova Lhota B; hř. Dohalice (10) účast: Dohalice/Cerekvice, Předměřice/Lok. HK, Vysoká A, Vysoká B.   

Malý fotbal: UFA (8 hř. Kukleny). 

Karate

Hradec Králové: Seminář karate před M ČR SKIF 2020 (14 sport. hala Třebeš).  

Neděle 13. 9.:

Basketbal

Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec - Ostrava (9.30 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.). 

Cyklistika

Hradec Králové: Již 19. ročník jízdy královéhradeckých občanů a jejich přátel na všem co má kola a je poháněno lidskou silou Město na kolech má start v 10 hodin od plaveckého bazénu. 

Fotbal republikové soutěže:

Česká liga U19: FC Hradec U18 - Meteor Praha (10 hř. Bavlna). 

Česká liga U17: FC Hradec U16 - Meteor Praha (12.15 hř. Bavlna).  

Česká divize žáci U15: Nový Bydžov - Vlašim (10 Městský stadion).  

Česká divize žáci U14: Nový Bydžov - Vlašim (12 Městský stadion).  

Česká liga žáci U13: FC Hradec - Kolín (10 hř. Háječek). 

Česká liga žáci U12: FC Hradec - Kolín (10 hř. Háječek). 

1. liga starší žákyně: FC Hradec - Trutnov (12.30 hř. Nový HK).   

Fotbal KFS: 

1. A třída: Roudnice - Sobotka (15). 

1. B třída: Kobylice - Žacléř (16.30).    

Krajská liga dorost U19: Slavia Hradec B/Malš. Lhota - Třebechovice (10 hř. Kukleny), Černilov - Babí (10.30). 

Krajská liga žáci U15: Nový Hradec - Borohrádek (9.30). 

Krajský přebor ml. žáci: Turnaj (13 hř. Nový HK) účast: Nový HK, Vysoká, Chlumec.     

Fotbal OFS:

JAKO Okresní přebor: Chlumec C - Smiřice (14), Stěžery - Dohalice (17).  

CK VOTROK 3. třída: Kratonohy - Nový Bydžov B (14), Kunčice B - Hořiněves (17).    

AM GNOL 4. třída A: Malšova Lhota B - Stěžery B, Lhota p. L. B - Syrovátka (obojí 17).   

DAHASL 4. třída B: Červeněves B - Lužec (16).    

BELSPORT OP starší žáci: Lhota p. L./Roudnice - Vysoká (14.30), Prasek - M. Lhota/Slavia HK B (15).    

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Lhota p. L./Roudnice - Třebeš C (10.30), Prasek B - Černilov (13), Stěžery - Slavia Hradec B (14.30).   

BELSPORT OP starší přípravka: Smiřice - Třebeš C (10), Lhota p. L. - Urbanice (10.30).      

BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A, FC Hradec B, Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany; hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A, Stěžery B, Hořiněves, Smiřice; hř. Třebeš (12.30) účast: Třebeš B, Malšovice, Nový Hradec, FC Hradec dívky.   

Malý fotbal: UFA (8 hř. Kukleny).

Karate

Hradec Králové: Mistrovství ČR SKIF karate 2020 (8 sport. hala Třebeš).  

Rugby:

Liga: RLC Slavia Hradec - Vrchlabí (14 hř. Slavia HK). 

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat do úterý příslušného týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz 

Lubomír Douděra