Vítězství brněnského celku bylo velmi šťastné, Hradec si za velkou snahu v závěru zápasu zasloužil vyrovnat, ale to se nepodařilo. Brno ukázalo svoji sílu ve výborné defenzivě a Východočeši mohou žehrat také na vlastní žalostnou koncovku.

 

UFA FC Salamandr Hradec Králové - Agromeli Brno 3:4 (2:2)

Branky: Říha, Částka, Duchnič - Gavelčík, Šebesta, Šustr, Augustin.
 
Sestavy – UFA FC Salamandr Hradec Králové: Tošovský - Blažek, Částka, Říha, Krejčí V. (12. Štěpánek), Duchnič, Jelínek, Klíma, Janoušek.
Agromeli Brno: Sýkora - Šustr, Šebesta, Novák Josef, Březina, Augustin, Vrána, Novák Jakub, Gavelčík. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Ježek, Pražák. Diváků: 80.
Po opatrném začátku uhodilo v 7. minutě hned dvakrát. Nejprve využil zaváhání domácí obrany Gavelčík a za 38 sekund to bylo již 0:2, když přízemní ranou skóroval Šebesta. Mloci byli sice otřeseni, ale po chvíli se nadechli k náporu. Ve 12. minutě Říha snížil na 1:2. Hradec pokračoval v dobývání svatyně soupeře a dočkal se vyrovnání díky Částkovi.
 
Ve druhém dějství se šance rodily sporadicky. Ve 23. minutě šli do vedení znovu hosté, když se trefil Šustr. O chvilku později zvýšil na 2:4 Augustin. Zaskočení hráči Hradce nesložili zbraně a Duchnič snížil. V závěrečném tlaku Mloci uzamkli hosty před branku, stříleli a kombinovali, ale když ve vyložené šanci promáchl Janoušek a poté i Říha, bylo jasné že vyrovnání není Hradci souzeno. Zápas skončil výhrou Agromeli Brno 3:4.