Po bezbrankovém poločase vyzněla gólová přestřelka lépe pro Hradec, který si na východ Čech přivezl cenné tři body.

Slavia Havířov - UFA FC Salamandr Hradec Králové 3:5 (0:0).

Branky: Schimke 2, Stachel - L. Michal 3, Jelínek, Říha. Rozhodčí: Ertel, Glogar. Diváci: 35. Sestavy - Slavia Havířov: Pilous - Matušík, Sobocik, J. Michalík, Schimke, Maloňák, Stachel, Kulhánek, Kodenko, Bebenek.

Salamandr Hradec Králové: Tošovský - Blažek, Částka, L. Michal, Steiner, Říha, Jelínek, Morávek. Od úvodního hvizdu arbitrů se hrálo v režii hostů, kteří si vytvořili řadu dobrých příležitostí ke skórování, ale stejně jako domácí Slavia byli v koncovce bezzubí, proto skončila půle bez branek. Branky začaly padat až ve druhém dějství.

Havířov se brzy ujal dvoubrankového vedení a s Hradcem to nevypadalo dobře. Chvíli nato bylo během minuty vyrovnáno a z následného náporu hosté vytěžili další dvě branky. To už na hřišti začal úřadovat Lukáš Michal, který si nakonec připsal hattrick a byl hlavním strůjcem dokonalého obratu Východočechů.

Havířovští zkusili dvakrát power play, ale s rozdílnými úspěchy. Poprvé se jim podařilo snížit na 3:4, ale při druhém pokusu Lukáš Michal potřetí skóroval do odkryté klece.