Do týmu Mados MT Hradec Králové přišel velezkušený Miroslav Semerád z konkurenčního Nejzbachu Vysoké Mýto, kde plnil roli hrajícího trenéra.

Miroslav SemerádDůvod hostování vytáhlého futsalisty je jasný - chce hrát.

„V Nejzbachu je hodně mladých a dobrých hráčů. Rád bych si ještě zahrál futsal, proto jsem se rozhodl pro hostování v Hradci Králové," vysvětlil Miroslav Semerád, který zároveň pustil funkci hlavního trenéra Nejzbachu Vysoké Mýto.

„Sempre" před sezonou převzal žezlo po Romanu Páralovi a ujal se role hlavního trenéra ve vysokomýtském mužstvu. U toho ještě hrál. Avšak s příchodem několika mladých a šikovných hráčů už se tolik neprosazoval. A tak se dvaačtyřicetiletý hráč rozhodl v Nejzbachu skončit. S futsalem ale ještě nesekl a východní Čechy rovněž neopustil, jen se „přestěhoval" o kus dál, do města pod Bílou věží.

Svoji premiéru v hradeckém dresu si Semerád odbyl již v prvním ligovém utkání po Novém roce, v němž se celek Madosu představil v pátek na palubovce mistrovské Chrudimi. Domácí favorit ukázal svoji sílu a zvítězil vysoko 10:1. První domácí zápas čeká Semeráda v pátek 15. ledna, kdy do Třebše zavítá Slavia Praha.