Během letní přestávky došlo v klubu k některým změnám. V letní pauze kádr opustili Jiří Vítek a Radek Král, kteří se rozhodli ukončit aktivní hráčskou kariéru, působení v týmu alespoň dočasně přerušili i Dominik Čurda a Lukáš Rychna. Spolupráci pak Jičínští neprodloužili s polským hráčem Mateuszem Wolskim. Tým naopak doplní spojka Martin Kovařík a křídelník Jiří Kostelecký, kteří do Jičína přišli ze Zruče nad Sázavou a Třeboně. Oba však nastupovali za pražský Chodov. Další posilou je spojka Jiří Dolejší z Nového Veselí.

Jičín bude chtít v nové sezoně zopakovat loňský ročník, kdy se dostal do play off a nakonec skončil na pěkném šestém místě. „Naším cílem je postup do play off, ale tento systém s sebou může vždycky přinést spoustu překvapení,“ uvedl pro webové stránky svazu trenér Jičína Aleš Babák.

Dobré výsledky

Letní příprava svěřencům trenérů Petra Mašáta a Aleše Babáka vyšla na jedničku. Především pak domácí turnaj Zepos cup. Ten dokázal Jičín ve velké konkurenci vyhrát.

Naposledy vyhrál Jičín v přípravě nad německým týmem Oberlausitz Cunewalde 39:19. Poslední přípravné utkání sehraje Ronal ve čtvrtek, kdy se od 19 hodin střetne s Lovosicemi.