Letošní 26. mistrovství ČR družstev mužů a žen na golfových simulátorech proběhlo v pražské Čechii ve dnech 29. února a 1. března. Z Hradce Králové se zúčastnily dva kluby a oba uspěly. První kolo kvalifikace se hrálo již 28. února v Hradci Králové v Indoor Golf Fomei.

Muže ve finále ovládli domácí zástupci Čechie Praha, ale bronz putuje k mužům Golf Club Na Vrších, kteří tak získali krásné třetí místo a bronzové medaile.

Golf Club Hradec Králové - A tým.Zdroj: Petr Drbal

Ještě lépe se ve finále dařilo ženám z Golf Clubu Hradec Králové, které postavily dva týmy. Po 11 letech tým GCHK - A vyhrál, získal mistrovský titul, putovní pohár a zlaté medaile. Druhý tým GCHK - B k tomu připojil ještě 3. místo a bronzové medaile.

Poděkování patří všem hráčům a hráčkám za dobrou reprezentaci klubu, ale i města Hradec Králové.