Soutěžilo se v kategoriích mladších, resp. starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek. Obsazeny byly všechny kategorie, mimo starších žáků, která byla sloučena s kategorií kadetů. O vítězství bojovaly týmy, které se utkaly o pohár družstev dětí do 14 let. Hrálo se hřiště Harbour Town, které se reálně nachází v Severní Karolíně.

Vítězové v jednotlivých kategoriích – mladší žákyně: Justýna Šafaříková (Golf Club Hradec Králové, po rozehrávce s Terezou Najmanovou na 1. jamce) 82 ran; mladší žáci: Patrik Harcuba (Golf Club Hradec Králové) 81 ran; starší žákyně: Lucie Harcubová (Olympia GC Praha) 71 ran; kadeti a starší žáci: Simoni Marko (Golf Club Na Vrších) 79 ran; kadetky: Anežka Podhorná (Golf Club Na Vrších) 76 ran.

Pohár družstev dětí do čtrnácti let: Drama až do úplného závěru. GC Hradec Králové a GC Na Vrších uhrály stejný počet 245 bodů. O vítězném družstvu tedy muselo rozhodnout doplňkové pravidlo a to nejnižší dosažený výsledek hráče. Tím byl výsledek Anežky Strnadové. Pohár stejně jako loni tedy putuje do GC Na Vrších. Podrobné výsledky jsou na www.cgf.cz.   (drb)

Nejlepší tři hráči mistrovství České republiky na FSG simulátorech v kategorii mladších žáků.