Hradecká děvčata nastoupila ve složení Černá, Eliášová, Hostáková a Bičišťová. Kapitán Jiří Vaňátko měl po úvodním kole důvod ke spokojenosti, protože tři započítávané výsledky se pohybovaly v rozmezí 83 - 89 ran. V dalším kole Hostáková vystřihla parádních 79 a zlepšily se i Bičišťová s Eliášovou (84 a 86). Černé se sice hra nedařila, ale její výsledek se škrtal a Hradec Králové se v tabulce posunul o jedno místo nahoru. V průběžném pořadí se nachází hradecký tým na druhém místě.

Kapitán mužů David Jirků nominoval Býmu ml., Vaňka, Petráčka, Martince, Baladu a Kvasničku. Jako náhradník byl připraven Koudelka. Úvodní den vyšel hradeckému celku výborně. Býma donesl skóre 74. O jednu ránu pod 80 se dostal Vaněk a Petráček s Kvasničkou zapsali do skóre karty 83. Výsledkem 85 úderů přispěl týmu ve svém ligovém debutu Balada, Martinec škrtal 88 po výborně rozjeté první devítce (+4). Druhý den se hradeckému kolektivu tolik nedařilo a nasbíral o deset ran více. Po úvodním dvoukole figuruje Hradec na šesté příčce.

V hledáčku však má čtvrté místo, na které aktuálně ztrácí šest úderů. Umístění v první čtyřce by Hradci zajistilo výhodu domácího prostředí pro čtvrtfinále play off.

(dj, ld)