Málo vídané rozuzlení měl jedenáctý ročník turnaje Golf Hrádek Cup, který se odehrál zkraje letních prázdnin ve zdejším zámeckém areálu. Po dvou kolech měla dvojice Jana Palatková a Petr Makovský stejné skóre, a tak o šampionovi se rozhodovalo až v rozehrávce náhlou smrtí od jamky číslo 1.

Nervy obou aktérů byly napjaté jako struny, o čemž svědčí i fakt, že Palatková vyhrála těsně díky double bogey proti Makovského triple bogey. Při pohledu na startovní listinu, v níž byla řada bývalých mistrů klubu, je vítězný výsledek dvakrát 77 ran docela překvapením. Je pravda, že počasí rozhodně nebylo červencové. Nad hřištěm se neustále točil vítr a v obou kolech se objevily dešťové přeháňky.

V hlavní handicapové kategorii hráčů s HCP 0 - 24 byly k vidění pouze dva výsledky nad 36 stableford bodů. Za dvojicí Palatková - Makovský skončil na třetím místě obhájce loňského prvenství Jan Petráček (79 - 79). Ve druhé kategorii se radoval z primátu Jan Zápařka (96 - 92), o dva údery před Větvičkou (101 - 89) a Bašem (92 - 98).

V kategorii klubových handicapů 37 - 54, která se hrála na stableford brutto body, vyhrál s velkým náskokem Petr Jedlička (16 bodů). Za suverénním vítězem skončil David Voleský (9). Bronzovou příčku obsadila Naďa Kashiyamová (8).