Basketbal

Ženská basketbalová liga: Sokol Hradec – VŠ Praha (17.30). Extraliga juniorky U19: Sokol Hradec – Slovanka (19.30 obojí sportovní hala TJ Sokol Elišč. nábř.). Sdružený oblast. přebor ml. mini U12: poř. Stěžery a hrají se 4 zápasy (8.30, 10.15, 12 a 13.45). Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec – Toužim (16). Východočeská liga ženy: Sokol Hradec – Hořice (18 vše tělocvična na Sokole HK Elišč. nábř.). Liga U14: Sokol Pražské Předměstí – Kyjov (16). Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – BC Vysočina (18).

Florbal

Předměřice: Ve sportovní hale se od 8 do 20 hodin koná 8. kolo Florbalové ligy amatérů.

Fotbal

Hradec Králové (Všesp. st. um. tráva): FC Hradec ženy – soupeř v jednání (11.30), Nový Hradec – Předměřice (14), Slavia Hradec – Vysoké Mýto (16), Třebeš – soupeř v jednání (18).

Nový Bydžov Chudonice (um. tráva) Tipsport zimní liga, Juta pohár a přípravné kopačky: Chlumec – Lovčice (10), Kunčice – Hlušice (11.45), Skřivany – RMSK Cidlina U16 (13.30), Městec Králové – RMSK Cidlina U17 (15.15), Kopidlno – Sobotka (17), RMSK Cidlina C – Boharyně (18.45).

Přípravné kopačky: Libřice – Černilov B (17 hř. UT Nové Město n. Met.)

Halový fotbal

Hradec Králové: Od 8 hodin pořádá FC Hradec ve sportovní hale Háječek turnaj přípravek.

Hradec Králové: Ve sportovní hale ZŠ Kukleny pořádá FC Olympia Hradec od 8.30 hodin turnaj st. elévů (roč. 2002).

Hradec Králové: Od 8 hodin pořádá Sokol Třebeš v třebešské sportovní hale turnaj starých gard.

Jaroměř: 6. ročník Jaroměřské Tropical Fain ligy firem 2012 vyvrcholí od 8 hodin ve sportovní hale v areálu Asvaj 5. finálovým kolem.

Stěžery: Zimní stěžerská halová fotbalová liga: Třebeš A ml. elévové – Stěžery (15), Třebeš dívky ml. žákyně – Třebeš (16), Hořice ml. žáci – Dohalice (17), Stěžery ml. žáci – Miletín (18).

Lední hokej

I. liga (4. zápas čtvrtfinále play off): HC VCES Hradec – Jihlava (17). Extraliga st. dorost: HC VCES Hradec – Kometa Brno (12).

Volejbal

II. liga ženy: Slavia Hradec – Braník Praha (10 a 14 TJ Slavia Orlická Kotlina).