Florbalovou mládež z Hradce Králové čeká v pátek 10. února velký svátek.

Na východ Čech totiž v rámci propagační kampaně přijedou na Rookie Camp hráči mistrovského Tatranu Střešovice a reprezentanti České republiky, aby si s mladými hradeckými florbalisty zatrénovali a ukázali jim pohár pro republikového šampiona.

Akci pořádá klub CSP Hradec Králové, jenž se specializuje na práci s mládeží.

Přesné složení extraligového týmu, který se v krajské metropoli objeví, ještě není definitivní, rozhodně však je na co se těšit.

„Určitě přivezeme ukázat pohár a minimálně tři hráče ze základního kádru mistrovských Střešovic, které možná doplní zástupci extraligového Chodova,“ slibuje Tadeáš Drahorád, marketingový ředitel Rookie Campu.

Členové RC Teamu, jenž v roce 2012 pořádá pro mladé florbalisty několik akcí, při kterých se budou moci setkat s reprezentačními hráči, povedou v Hradci Králové dva tréninky mladších a starších žáků.

Mládež se navíc po skončení bude moci vyfotit s mistrovským pohárem.

„Chceme před důležitou části sezony potěšit hráče CSP, s nímž nás pojí partnerství. Dalším důvodem je samozřejmě propagace našich akcí. Rádi bychom mladým florbalistům ukázali, že s námi mohou zažít skvělé prázdniny,“ říká Drahorád.

Akce je připravena pro hráče hradeckého CSP a pochopitelně také pro nové adepty tohoto sportu.

Zájemci o účast na tréninku s reprezentanty, který se uskuteční ve sportovní hale Třebeš, se mohou hlásit u šéfa klubu Tomáše Hrbka (e-mail: tomas.hrbek@sportovnicentrum.com, telefon: 723 773 319).

Trénink mladších žáků se uskuteční od 17 do 18.30 hodin, starší kategorii čeká jednotka pod vedením reprezentantů od 18.30 do 20 hodin.

(th, pt)