Sobota 19. 9.:

Basketbal

Liga kadetky U17: Sokol Hradec B - Pardubice (16.30 sport. hala Eliščino nábř.). 

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí - Náchod (9 a 11). 

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí - Pelhřimov (14 vše sport. hala Třebeš). 

Fotbal republikové soutěže:

1. liga dorost U19: FC Hradec - Pardubice (10 hř. Bavlna). 

1. liga dorost U17: FC Hradec - Pardubice (12.15 hř. Bavlna). 

Česká divize žáci U15: Slavia Hradec - Chrudim (11.30 hř. Olympia HK). 

Česká divize žáci U14: Slavia Hradec - Chrudim (13.30 hř. Olympia HK).  

2. liga ženy: FC Hradec - ABC Braník (13.30 hř. Nový HK). 

2. liga dorostenky: Třebeš - ABC Braník (14) 

1. liga starší žákyně: Třebeš - Plzeň (11.30). 

1. liga mladší žákyně: Třebeš - Pardubice (10). 

Fotbal KFS: 

Krajský přebor: Slavia Hradec - Černilov (10.15), Vysoká - Police (13), Olympia Hradec - Dobruška, Libčany - Chlumec B (obojí v 16).    

1. A třída: Třebechovice - Týniště (16).   

1. B třída: Malšovice - Slavia Hradec B (16), Nový Hradec - Meziměstí (16.30).       

Krajská liga dorost U19: Nový Hradec - Vrchlabí (10.30), Dohalice/Hořice - Jilemnice (13.30). 

Krajská liga žáci U15: Předměřice/Hořiněves - Jaroměř (10).    

Fotbal OFS:

JAKO Okresní přebor: Ohnišťany - Boharyně, Červeněves - Vysoká B, Myštěves - Malšova Lhota, Smiřice - Lovčice, Dohalice - Chlumec C, Roudnice B - Stěžery, Prasek - Lhota p. L. (vše 16.30).   

CK VOTROK 3. třída: Hořiněves - Libčany B, Nový Bydžov B - Kunčice B (hř. Hlušice), Lok. Hradec B - Kratonohy, Dobřenice - Probluz, Libřice - Starý Bydživ, Cerekvice - Klamoš, Sendražice - Neděliště (vše 16.30).  AM GNOL 4. třída A: Jeníkovice - Malšova Lhota B, Syrovátka - Olympia Hradec B (obojí 16.30).    

DAHASL 4. třída B: Nepolisy B - Nechanice, Lužec - Nové Město (obojí 16.30).   

BELSPORT OP starší žáci: Vysoká - Prasek (10), Stěžery - Lhota p. L./Roudnice (13.30).    

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Smiřice - Prasek B (10), Cerekvice/Dohalice - Lovčice (14), Prasek A - FC Hradec dívky (14.30).   

BELSPORT OP starší přípravka: Dohalice/Cerekvice - Smiřice (10), Nepolisy - Lhota p. L. (10), Prasek - Kratonohy/Roudnice (12.30).      

BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Nový HK (9) účast: Nový Hradec, FC Hradec dívky, Lhota p. L., Urbanice/Libčany; hř. Červeněves (10) účast: Nový Bydžov B, Červeněves/Skřivany, Třebeš B, Malšovice; hř. Roudnice (10) účast: Roudnice/Kratonohy, Kunčice/Olympia HK, Třebechovice, Černilov; hř. Hořiněves (14) účast: Hořiněves, Smiřice, FC Hradec A, FC Hradec B.     

Malý fotbal: UFA (8 hř. Kukleny).

Vysoká n. L.: Od 15 hodin pořádají Obec Vysoká a FK Vysoká n. L. charitativní fotbalový turnaj pro Neratov s účastí 5 týmů: Československý tým Brusel, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Česká fotbalová reprezentace lékařů, Tým Evropského parlamentu, FK Vysoká n. L. Na zahájení v 15 bude sehráno exhibiční utkání klientů Sdružení Neratov proti zbytku světa a předán dar klientům s handicapem.   

Volejbal

1. liga juniorky: Slavia Hradec - Nymburk (10 a 14 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 20. 9.:

Basketbal

Liga mladší žákyně U14: Sokol Hradec - Tišnov (10.30).

Liga kadetky U17: Sokol Hradec B - Prostějov (12.30).

Liga ml. žákyně U14: Sokol Hradec - Prostějov (14.30 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.). 

Liga U14: Sokol Pražské Předměstí - Vysočina (9.30 sport. hala Třebeš). 

Fotbal republikové soutěže:

Česká fotbalová liga: FC Hradec B - Živanice (10.15 hř Slavia HK), Chlumec - Dukla Praha B (10.15).  

Česká liga U19: Slavia Hradec - Jablonec (10.15 hř. Olympia HK). 

Česká liga U17: Slavia Hradec - Jablonec (12.30 hř Olympia HK).   

Česká divize žáci U15: Třebeš - Trutnov (10).   

Česká divize žáci U14: Třebeš - Trutnov (12).   

Divize ženy: Třebeš - Světlá n. S. (13.30). 

1. liga starší žákyně: FC Hradec - Sparta Praha (11 hř. Nový HK).    

1. liga mladší žákyně: FC Hradec - Sparta Praha (9 hř. Nový HK). 

Fotbal KFS: 

Krajský přebor: Nový Bydžov - Jičín (16). 

1. A třída: Kunčice - Nepolisy (16).  

1. B třída: Třebeš B - Kosičky (16).     

Krajská liga dorost U19: Stěžery - Kopidlno/Jičíněves (13.30), Třebechovice - Chlumec (14), Hořiněves/Předměřice - Slavia HK B/Malšova Lhota (16). 

Krajská liga dorost U17: Nový Hradec - Jičín (13.30). 

Fotbal OFS:

AM GNOL 4. třída A: Stěžery B - Lhota p. L. B, Nový Hradec B - Dohalice B (obojí 16.30).    

DAHASL 4. třída B: Kobylice B - Červeněves B, Skřivany B - Převýšov (obojí 16.30).     

BELSPORT OP starší žáci: Kunčice/N. Bydžov B - Nepolisy (13.45).     

BELSPORT OP starší přípravka: Malšova Lhota - Třebeš dívky (11), Kunčice/Olympia HK - Chlumec B (10).        

BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Malšova Lhota (9) účast: Malš. Lhota A, Malš Lhota B, Dohalice/Cerekvice, Předměřice/Lok. HK; hř. Vysoká n. L. (10) účast: Vysoká A, Vysoká B, Stěžery A, Stěžery B.     

Pozemní hokej

Liga ml. žákyně: Slavia Hradec - Slavia Praha (10), Hostivař - Slavia Hradec (12 hř. Farářství).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat do úterý příslušného týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz.

Lubomír Douděra