Sobota 26. 9.:

Basketbal

Sdružený Vč přebor nej. mini U11: Sokol Hradec B - Holice (9 a 10.45).

Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec - Žabiny Brno (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.). 

Sdružený Vč přebor nej. mini U11: Sokol Hradec A - Trutnov (9 a 10.45).  

Regionální liga juniorky U19: Stěžery - Studánka (12.30 a 14.30 vše tělocvična TJ Sokol Eliščino nábř.). 

Fotbal republikové soutěže:

Česká divize dorost U19: Nový Bydžov - Kolín (10 Městský stadion), Třebeš - Admira Praha B (10).  

Česká divize dorost U17: Nový Bydžov - Kolín (12.15 Městský stadion), Třebeš - Admira Praha B (12.15).  

Česká liga žáci U13: Nový Bydžov - Kolín (10 hř. Hlušice).  

Česká liga žáci U12: Nový Bydžov - Kolín (10 hř. Hlušice).   

2. liga ženy: FC Hradec - FC Praha (14 hř. Nový HK).  

Fotbal KFS: 

Krajský přebor: Černilov - Libčany (15.30).     

1. A třída: Lokomotiva Hradec - Nepolisy (15.30).   

1. B třída: Slavia Hradec B - Třebeš B (10.15), Skřivany - Kopidlno, Předměřice - Hejtmánkovice, Kosičky - Javornice (vše 15.30), Kobylice - Staré Buky (odloženo).        

Krajská liga dorost U19: Třebeš B - Slavia Hradec B/Malšova Lhota (14.30). 

Krajská liga dorost U17: Hořice/Dohalice - Chomutice/Milíčeves (odloženo), Malšova Lhota/Slavia Hradec B - Nový Hradec (13.45).     

Fotbal OFS:

JAKO Okresní přebor: Ohnišťany - Červeněves, , Lovčice - Dohalice, Malšova Lhota - Smiřice, Boharyně - Lhota p. L. (vše 16.30), Chlumec C - Roudnice B (odloženo).  

CK VOTROK 3. třída: Klamoš - Sendražice, Starý Bydžov - Cerekvice (obojí 16.30). 

AM GNOL 4. třída A: Syrovátka - Stěžery B (16.30).     

DAHASL 4. třída B: Převýšov - Nepolisy B (16), Nechanice - Lužec (16.30).    

BELSPORT OP starší žáci: Dohalice/Probluz - Nepolisy (10).     

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Lovčice - Prasek (10).    

BURDYCH OP mladší přípravka: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A, FC Hradec B, Vysoká A, Vysoká B; hř. Třebeš (9) účast: Třebeš B, Malšovice, Hořiněves, Smiřice; hř. Nepolisy (10) účast: Chlumec B, Nepolisy, Roudnice/Kratonohy, Kunčice/Olympia HK; hř. Kobylice (10) účast: Kobylice, Nechanice, Nový Hradec, FC Hradec dívky.      

Malý fotbal: UFA (8 hř. Kukleny). 

Hokejbal

Extraliga: HBC Hradec - Hostivař (13 hř. Orel). 

Pozemní hokej

Liga st. žáci: Slavia Hradec - Rakovník (9), Slavia Hradec - Bolevec (12).  

Liga ml. žákyně: Slavia Hradec - Bohemians (15 hř. Farářství).  

Volejbal

1. liga ženy: Slavia Hradec - Havlíčkův Brod (odloženo).  

Extraliga kadeti: Slavia Hradec - Olomouc (10).

Extraliga kadeti: Slavia Hradec - Svitavy (18 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).   

Neděle 27. 9.:

Basketbal

Liga st. žákyně U15: Sokol Hradec - KP Brno (9 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).  

Fotbal republikové soutěže:

Česká liga U19: FC Hradec U18 - Admira Praha (10 hř. Bavlna). 

Česká liga U17: FC Hradec U16 - Admira Praha (12.15 hř. Bavlna).   

Česká divize žáci U15: Nový Bydžov - Slavia Hradec (10 Městský stadion).    

Česká divize žáci U14: Nový Bydžov - Slavia Hradec (12 Městský stadion).    

1. liga dorostenky: FC Hradec - Slovácko (11 hř. Nový HK).  

Fotbal KFS: 

Krajský přebor: Třebeš - Police, Chlumec B - Hořice (obojí 15.30).  

1. A třída: Roudnice - Česká Skalice (odloženo).  

Krajská liga dorost U19: Roudnice/Kunčice - Vamberk (12.45).  

Fotbal OFS:

JAKO Okresní přebor: Stěžery - Prasek, Vysoká B - Myštěves (obojí 16.30).    

CK VOTROK 3. třída: Kratonohy - Dobřenice (14), Kunčice B - Lok. Hradec B, Hořiněves - Nový Bydžov B, Libčany B - Neděliště, Probluz - Libřice (vše 16.30). 

AM GNOL 4. třída A: Olympia Hradec B - Dohalice B, Malšova Lhota B - Nový Hradec B, Lhota p. L. B - Jeníkovice (vše 16.30).   

DAHASL 4. třída B: Červeněves B - Nové Město (15.30), Kobylice B - Skřivany B (16.30).      

BELSPORT OP starší žáci: Prasek - Stěžery (15).     

SPORTFOTBAL OP mladší žáci: Prasek B - Myštěves (13). 

BELSPORT OP starší přípravka: Kratonohy/Roudnice - Kunčice/Olympia HK (10), Urbanice - Nepolisy (10), Stěžery - Třebeš C (14).   

Malý fotbal: UFA (8 hř. Kukleny).      

Hokejbal

Extraliga: HBC Hradec - Letohrad (14 hř. Orel). 

Lední hokej

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Liberec (16) 

Pozemní hokej

Liga dorostenci: Slavia Hradec - Hostivař (16 hř. Farářství).  

Volejbal

Extraliga kadeti nadstavbová část: Slavia Hradec zápasy (9, 12 a 15 vše sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).  

Pondělí 28. 9.: 

Cyklistika:

Hradec Králové: Nova Cup 2020 Mitas Gočárovy schody (9 a 19) Při šestém ročníku se účastníci mohou těšit na pestrý okruh o délce 2,5 kilometru. Zázemí závodů je na Velkém náměstí, odkud trasa vede až k zimnímu stadionu. Zde je pro účastníky závodu připraven adrenalinový přejezd přes řeku Orlici. Součástí je i sjezd Zpívajících schodů a Terasy Kozinka. Účastníky čeká i tradiční výjezd Gočárových schodů zpět na Velké náměstí. V dopoledním programu jsou připraveny dětské závody, v odpoledni cyklistické exhibice a na závěr se představí běžci.

Fotbal republikové soutěže:

Přebor FAČR starší přípravky dívky: hř. Třebeš (10 až 15) účast: Třebeš, Pardubice, Liberec, Trutnov, FC Hradec.  

Fotbal KFS:

Krajská liga dorost U19: Chlumec - Hořiněves/Předměřice (10).

Krajská liga st. žáci U15: Nový Hradec - Týniště (9). 

Fotbal OFS:

Votrok pohár dospělí 2. kolo dohrávka: Klamoš - Ohnišťany (14). 

BELSPORT OP starší žáci: Lhota p. L./Roudnice - Kunčice/N. Bydžov B (16).

Upozornění:
S ohledem na současná epidemiologická opatření může dojít ke zrušení či odložení utkání nebo akce, doporučujeme sledovat weby sportovních svazů a organizátorů.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat do úterý příslušného týdne na e-mail: lubomir.doudera@tiscali.cz.

Lubomír Douděra