V Židovici se jel závod mistrovství České republiky v časovce družstev. Východočeská stáj nasadila do tohoto pětačtyřicetikilometrového klání (3x patnáctikilometrový okruh) dvě formace, které nakonec obsadily první dvě příčky.

Z tuzemského titulu se radovalo kvarteto Jan Bárta, Michael Kukrle, Michal Schlegel a Jakub Otruba (čas 57:24), na stříbrném postu pak figurovala se ztrátou necelých dvou minut (1:45) čtveřice ve složení Adam Ťoupalík, Dominik Neuman, Alois Kaňkovský a Matěj Zahálka.

Elkov Kasper se ukázal také ve čtyřdenním závodě Okolo Slovenska, který je pro stáj zároveň posledním etapákem v této sezoně.

První den byly na programu dva díly – 1A a 1B. Ten dopolední (106 kilometrů) zvládl nejlépe Adam Ťoupalík, jenž finišoval na šestém místě. V odpolední časovce jednotlivců na 7,1 kilometrů se nejvíce dařilo Jakubu Otrubovi, který byl klasifikován na dvanácté pozici.

Druhá etapa byla nejnáročnější, neboť měřila 206 kilometrů a měla deset vrchařských prémií. Do elitní desítky se jako jediný vešel Adam Ťoupalík, který ji uzavřel.Třetí 181 kilometrů dlouhý díl zakončil Dominik Neuman na osmnácté příčce.

Závěrečná etapa na 171 kilometrů přinesla královéhradeckým barvám nejlepší výsledek, když Adam Ťoupalík vybojoval páté místo.V konečném účtování byl nejlepším cyklistou Elkovu devátý Jakub Otruba.