Zajímavý duel zhodnotil asistent hradeckého trenéra Jiří Bárta: „Úvod patřil nám, po několika šancích se trefil ve 13. minutě Toms. Za tři minuty to bylo již 2:0, když po nádherné akci a nezištné přihrávce od Hynčíka skóroval Kulička. V 18. minutě skóroval Hynčík. Vypadalo to na snadnou záležitost, ale před přestávkou hosté snížili. Když navíc v 53. minutě vsítili druhou branku, začali jsme se strachovat. Nutno dodat, že jsme hostům svým lehkovážným přístupem zdramatizování zápasu usnadnili. Na hřišti se začalo jiskřit červenou kartou Pařízek. Hosté dostali také červenou a poměr sil se vyrovnal. Poté jsme se opět snažili hrát hokej a výsledkem byl gól Zdeňka po trestném rohu. V závěru ještě skóroval Bryscejn. Výhra byla zasloužená, varováním byla ztráta koncentrace."

Výsledek 6. kola extraligy: President Praha – Hradec 3:3.

Interliga: Hradec – HC Hungary 4:2 (Brixi 2, Kožešník, Machút), HK – S. László 2:1.