V ligovém dorosteneckém derby kategorie U19 mezi Pardubicemi a Hradcem Králové se mu útočník Marek Rajnoch odvděčil vrchovatě. Za nepříznivého stavu 0:1 připravil první gól pro spoluhráče Lukáše Hájka, v nastaveném čase pak sám střelou ze šestnáctky rozhodl o cenné výhře Votroků.

Poražený týdne v Královéhradeckém kraji: Házenkáři Jičína ztratili vysoké vedení

Na domácí palubovce vedli ještě o poločase nad Novým Veselím o sedm branek 17:10. Vypadalo to, že si házenkáři Jičína musejí dojít pro další jasné extraligové vítězství. Ale nestalo se. Soupeř zabral, naopak domácí začali chybovat. Nakonec o celý náskok přišli a utkání skončilo remízou 23:23. A to Východočeši nemuseli mít ani bod, když půl minuty před koncem utkání prohrávali. Naštěstí pro ně v poslední vteřině dokázali alespoň vyrovnat.

Extraliga házenkářů: HBC Ronal Jičín - TJ Sokol Nové Veselí.