Fotbal

Fotbalová liga žen - 9. kolo: Slovácko - Plzeň 6:1 (2:1).

Tabulka:
1.    Sparta    11    8    2    1    64:6    26
2.    Slavia    10    8    2    0    52:6    26
3.    Slovácko    11    8    1    2    41:15    25
4.    Liberec    11    6    0    5    21:27    18
5.    Plzeň    11    3    2    6    14:31    11
6.    Dukla Praha    10    3    1    6    15:22    10
7.    Hradec Králové    11    2    0    9    12:53    6
8.    Brno    11    1    0    10    10:69    3

Zpráva disciplinární komise OFS Hradec Králové:
Nepodmíněné tresty: Jakub Kocourek (Neděliště) 2 SU od 14. 11. za tělesné napadení, Tomáš Bambas (Nové Město) 2 SU od 14. 11. za tělesné napadení, Tomáš Dušek (Kobylice B) 2 SU od 14. 11. za tělesné napadení.
Různé: DK OFS provedla pohovor s rozhodčím M. Doubravou a bylo podáno vysvětlení rozhodnutí DK OFS Hradec.

Futsal

První liga - 8. kolo: Helas Brno - Hodonín 3:1 (3:0).

Tabulka:
1.    Chrudim    7    6    1    0    24:7    19
2.    Zruč n. S.    8    5    1    2    46:18    16
3.    Slavia Praha    8    4    3    1    27:22    15
4.    Hodonín    8    3    3    2    35:27    12
5.    Vysoké Mýto    8    3    3    2    20:19    12
6.    Sparta Praha    8    3    1    4    27:23    10
7.    Litoměřice    8    3    1    4    31:28    10
8.    Helas Brno    8    3    1    4    32:38    10
9.    Plzeň    8    3    0    5    29:38    9
10.    Česká Lípa    8    2    2    4    19:32    8
11.    Hradec Králové    7    1    2    4    18:33    5
12.    Třinec    8    1    2    5    20:43    5

V pátek 18. listopadu v regionu pokračuje nejvyšší liga futsalistů: Nejzbach Vysoké Mýto - Rádio Krokodýl Helas Brno (20.00); Mados MT Hradec Králové - Benago Zruč nad Sázavou (20.30, hala Třebeš).

Kam za sportem v okrese - pátek 18. 11.

FOTBAL - Hradec Králové: Okresní fotbalový svaz Hradec Králové pořádá na Základní škole Milady Horákové třídenní školení fotbalových trenérů licence „C" (zahájení v 16 hodin).

FUTSAL - Chance futsal liga: Mados MT Hradec Králové – Benago Zruč nad Sázavou (20.30 sportovní hala Třebeš).

HOKEJ - Extraliga starší dorost: Mountfield Hradec Králové – Liberec (15). Extraliga junioři: Mountfield Hradec Králové – Plzeň (17.30). Krajská liga dorost: SK Třebechovice pod Orebem – Stadion Nový Bydžov (19.30).

SKATEPARK - Hradec Králové: Skatepark pro veřejnost v Šimkových sadech (13 – 21).