Basketbal

I. liga mužů, skupina východ – 18. kolo: Královští sokoli Hradec Králové – Opava B 98:69 (25:20, 44:39, 72:56). Body Hradce: Majerík 25, Špaček 22, O. Peterka 17, Žaba 14, Mahler 10, Šírek 4, Andres 2, Jiřiček 2, Malý 2.

Královští sokoli Hradec Králové skončili v desetičlenné tabulce suverénně první (35 bodů), nyní je čeká nadstavba o 1. až 6. místo, kam se probojovaly nejlepší tři týmy ze skupiny východ (Hradec Králové, Basketbal Olomouc, Zlín) a nejlepší tři týmy ze skupiny západ (Litoměřice, Košíře, Vysočina).

II. liga mužů, skupina B – 17. kolo: Liberec – Vysoká nad Labem 75:69 (22:15, 35:33, 56:51). Body Vysoké: Synáček 19, Kiršbaum 15, Dušek 8, Krista 8, Faltýnek 6, Hodač 6, Ruprecht 4, Vejražka 2, Sejpka 1.

18. kolo: Mladá Boleslav – Vysoká nad Labem 86:60 (20:17, 38:38, 62:45). Body Vysoké: Kiršbaum 15, Ruprecht 15, Synáček 13, Dušek 7, Faltýnek 4, Sejpka 4, Krista 2.

Vysoká nad Labem je ve dvanáctičlenné tabulce pátá (29 bodů).

Východočeská liga žen, skupina o 1. až 4. místo – 3. kolo: Vysoká nad Labem – Přelouč 82:48 (27:9, 46:25, 62:35). Body Vysoké: Kaňuková 22, Zoubková 18, Hidveghy 12, Tomšíková 10, Králíková 7, Stará 7, Bořková 4, Skřivánková 2.

4. kolo: Vysoká n. L. – Trutnov B 64:48 (23:13, 37:21, 52:30). Body Vysoké: Kaňuková 20, Hidveghy 12, Králíková 10, Zoubková 8, Tomšíková 7, Stará 4, Bořková 3.

Vysoká nad Labem je ve čtyřčlenné tabulce první (35 bodů).

Volejbal

II. liga mužů, skupina B – 21. a 22. kolo: Slavia Hradec Králové – Hrotovice 3:0 (24, 14, 22) a 1:3 (-19, 29, -21, -22).

23. a 24. kolo: Prosek – Slavia Hradec Králové 3:1 (25, 20, -16, 22) a 3:1 (25, 18, -20, 12).

25. a 26. kolo: Slavia Hradec Králové – Hronov 3:0 (24, 19, 26) a 1:3 (32, -26, -18, -17).

Slavia Hradec Králové je v desetičlenné tabulce sedmá (35 bodů).

I. liga žen, skupina B – 19. a 20. kolo: Nusle – Slavia Hradec Králové 3:0 (22, 19, 19) a 3:0 (18, 21, 13).

Slavia Hradec Králové skončila v šestičlenné tabulce první části soutěže pátá (26 bodů).

I. liga žen, 2. část, skupina o 7. až 12. místo – 1. a 2. kolo: Slavia Hradec Králové – Slavia České Budějovice 3:0 (9, 18, 22) a 3:0 (24, 22, 17).

3. a 4. kolo: Španielka Řepy – Slavia Hradec Králové 2:3 (-23, 18, 21, -21, -13) a 3:2 (-18, 12, -15, 19, 11).

Slavia Hradec Králové je v šestičlenné tabulce čtvrtá (20 bodů).

Stolní tenis

Extraliga mužů – 15. kolo: Kotlářka Praha – Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Lunatour.cz 2:4 (Kaucký – Crha 0:3, Kučera – Pavlica 3:2, Málek – Lebeda 1:3, Kučera – Crha 0:3, Kaucký – Lebeda 3:1, Málek – Pavlica 0:3).

16. kolo: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Lunatour.cz – TJ Ostrava KST 4:3 (Pavlica – Sadílek 1:3, Crha – Bindač 3:1, Klásek – Martinko 3:1, Crha – Sadílek 3:1, Pavlica – Martinko 0:3, Klásek – Bindač 0:3, čtyřhra Crha/Pavlica – Bindač/Sadílek 3:1).

El Niňo Praha – DTJ Hradec Králové 4:0 (Gavlas – Koblížek 3:2, Reitšpies – Olejník 3:1, Kleprlík – Palkovský 3:0, Reitšpies – Koblížek 3:1).

17. kolo: DTJ Hradec Králové – TTC Ostrava 2016 3:4 (Koblížek – Bajger 3:2, Olejník – Tregler 3:2, Palkovský – Korbel 0:3, Olejník – Bajger 3:1, Koblížek – Korbel 1:3, Palkovský – Tregler 0:3, čtyřhra Olejník/ Koblížek – Bajger/Tregler 0:3).

Havířov – Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Lunatour.cz 0:4 (Špánik – Klásek 0:3, Karabec – Buben 0:3, Bako – Lebeda 2:3, Karabec – Klásek 1:3).

Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové 2 Lunatour.cz je v desetičlenné tabulce třetí (44 bodů), DTJ Hradec Králové patří čtvrtá příčka (36 bodů).

Extraliga žen – 15. kolo: Řeznovice/Moravský Krumlov – SVS Hradec Králové 6:2 (Mikulcová – Mynářová 2:3, Kapounová – Stachová 3:1, Yoshida – Jirásková 3:0, Kapounová – Mynářová 1:3, Mikulcová – Jirásková 3:1, Yoshida – Stachová 3:1, Kapounová – Jirásková 3:0, Yoshida – Mynářová 3:0).

16. kolo: Hluk – SVS Hradec Králové 2:6 (Horáková – Mynářová 1:3, Slezáková – Jirásková 3:0, Vybíralová – Stachová 0:3, Slezáková – Mynářová 1:3, Horáková – Stachová 0:3, Vybíralová – Jirásková 3:1, Slezáková – Stachová 1:3, Vybíralová – Mynářová 1:3).

17. kolo: SVS Hradec Králové – Břeclav 4:6 (Stachová – Čechová 3:1, Klempererová – Kučerová 0:3, Mynářová – Adámková 3:1, Klempererová – Čechová 0:3, Stachová – Adámková 0:3, Mynářová – Kučerová 2:3, Klempererová – Adámková 0:3, Mynářová – Čechová 3:1, Stachová – Kučerová 3:1, čtyřhra Stachová/Mynářová – Adámková/ Kučerová 2:3).

18. kolo: SVS Hradec Králové – Nusle Praha 3:6 (Sazimová – Matějovská 0:3, Stachová – Veselá 3:1, Mynářová – Radnicová 2:3, Stachová – Matějovská 3:0, Sazimová – Radnicová 0:3, Mynářová – Veselá 3:2, Stachová – Radnicová 0:3, Mynářová – Matějovská 2:3, Sazimová – Veselá 2:3).

SVS Hradec Králové je v desetičlenné tabulce na osmé příčce (23 bodů).

Pozemní hokej

Halová extraliga mužů – 9. kolo: Rakovník – Slavia Hradec Králové 7:1.

10. kolo: Slavia Hradec Králové – Bolevec 4:5.

Slavia Hradec Králové skončila v šestičlenné tabulce poslední (4 body).

Halová extraliga žen – 9. kolo: Litice – Slavia Hradec Králové 1:4.

10. kolo: Slavia Hradec Králové – Praga Praha 4:2.

Slavia Hradec Králové skončila v šestičlenné tabulce třetí (15 bodů).

Šipky

Královéhradecko, extraliga jih – 17. kolo: The Badgers Kostelec nad Orlicí – Bludný šípy XXL Hradec Králové 16:2, Marvin Hradec Králové – Truhles Hradec Králové 3:15, Pivaři Habřina – Rebelové Myštěves 13:5, Sharks Hradec Králové – Bumbálka Rusek 9:10, Zippo team Chlumec nad Cidlinou – Notorklub Sopotnice 6:12.

I. liga – 19. kolo: Čertovi švagři Hradec Králové – Republika Březhrad 10:8, Pavouci Hradec Králové – H-Club Smiřice 8:10, Havana Club Hradec Králové – Parta HIC Pravy 13:5, Darters Pod strání Hradec Králové – Vlčáci 2011 Chlumec nad Cidlinou 5:13, Ferbek Hradec Králové – ŠK Běleč nad Orlicí B 13:5, Kocouři Hradec Králové – Comeback Máslojedy 5:13, Löwen Hradec Králové – Odpadlíci Neznášov 7:11, Úletáři Hradec Králové – Dobřeňáci Dobřenice 12:6.

II. liga – 19. kolo: Hrádek Boys – DC No Score Kosice 9:10, No comment Hradec Králové – Rychtáři Nové Město nad Cidlinou 7:11, Těsně vedle Hradec Králové – Rebelové Dolní Přím 4:14, Bazinga Hradec Králové – Mimikry Hradec Králové 4:14, Sokolí péra Hradec Králové – DC Sniper Librantice 14:4, The Immortals Hradec Králové – Rumídci Roudnice 12:6, Soptíci Hradec Králové – Želáci Želí 10:9, ŠK Běleč nad Orlicí C – Ill Niňo Hradec Králové 13:5.

III. liga A – 19. kolo: pod Vodníci Hradec Králové – Omnirecord Hradec Králové 6:12, Severní vítr Hradec Králové – Rebelové z Prorocka Hradec Králové 10:8, ŠK Běleč nad Orlicí A – Raci Račice 8:10, U Huberta Hradec Králové D – Tygři z Neznášova B 8:10, Emírovci Pohřebačka – HSK U Marťase Hradec Králové 13:5, Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové – Pod strání Hradec Králové B 12:6, Mašinky Hradec Králové – ŠK Pod strání Hradec Králové 6:12, Tygři z Neznášova C – Hrobaři Hradec Králové 10:9.

III. liga B – 19. kolo: NK Harakiri Hradec Králové – Matys bar Hradec Králové 12:6, Black Sheep Hradec Králové – Upíři Hradec Králové 16:2, Biřička Hradec Králové – Sluníčko Smiřice 15:3, Punde TO Hradec Králové – Devils Hradec Králové 18:0, U Huberta Hradec Králové – Bělečtí Divočáci Běleč nad Orlicí 11:7, ŠK Neškrtnemsi Hradec Králové – Rebelové Dolní Přím B 7:11.

Divize A – 19. kolo: Klucy Hradec Králové – Rychtářka Věkoše 8:10, Rychlá Rota Hradec Králové – Vrtule XXL Hradec Králové 11:7, Haluzáci Hradec Králové – Marťánci Hradec Králové 8:10, Metro Hradec Králové – AK Kamikadze Hradec Králové 12:6, U Skokana Hradec Králové – Harpuny Hradec Králové 7:11, Rebelové Dolní Přím C – Beseda Hradec Králové 10:8.

Divize B – 19. kolo: Sršni Starý Bydžov – El Presidento Hradec Králové 14:4, Zdechliny Zdechovice – d´Arts Obědovice 7:11, Řepy Hradec Králové – U Huberta Hradec Králové C 7:11, Union Stars Hradec Králové – Plavci od Hrušky Hradec Králové 12:6, Votroci Hradec Králové – Captains no.1 Hradec Králové 7:11, Kozlovka Hradec Králové – Bombarďáci Lhota pod Libčany 6:12.

Přebor – 18. kolo: Darts Stehlík Nový Bydžov – Chudeřičtí Mimoni 5:13, Piráti Gobi Hradec Králové – Andělé z Prorocka Hradec Králové 10:8, Brutální Nikita Hradec Králové – Vikingové Neznášov 4:14.