O vítězný triumf se zasloužil obhájce titulu Petr Fulín. V prvním mokrém závodě dojel na druhém místě třídy S2000. V tom druhém však již neměl ve své třídě soupeře a do poslední chvíle se o celkové prvenství strachoval i domácí Maťo Homola, který však jel se silnějším turbem.

Podobně výborné výkony předvedl i královéhradecký závodník Michal Matějovský, který se v první závodní jízdě skončil s minimální ztrátou na třetím místě a ve druhé byl klasifikován jako čtvrtý.

„Oba závody byly skvělé, škoda jen toho druhého. Před nájezdem do první zatáčky mě zavřely pohárové seaty a já musel hodně přibrzdit. Ztratil jsem hodně pozic, což se ve zbývajícím průběhu dotahovalo již jen těžko. Navíc v závěru druhého závodu zasáhl  kámen levé přední boční okno, sklo se vysypalo a dokonce mi poranilo ruku, tak že jsem po závodě musel vyhledat lékařské ošetření. I přesto mohu říci, že jsem spokojen a že ze Slovakia Ringu odjíždím s těmi nejlepšími pocity. Rád bych poděkoval všem partnerům a fanouškům za jejich podporu a zároveň bych chtěl všechny pozvat k dalším dvěma závodům, které se uskuteční již za dva týdny v Rakousku na Salzburgringu," řekl po závodním víkendu 28letý pilot.

V celkovém hodnocení víkendu tak jezdcům týmu Josefa Křenka připadlo druhé a třetí místo a stejně tak i pohár za vítězství v hodnocení Poháru národů. Petr Fulín si k tomu navíc ze Slovenska odváží i autorství nejrychlejšího kola ve druhém závodě (2:15,527). V tabulce průběžného hodnocení má již Fulín celkem 45 bodů, což je o 17 bodů více než druhý Petr Rikli. Michal Matějovský se pak s devatenácti body poskočil na celkově 4. místo v klasifikaci jednotlivců.