Pražský tým tahal v prvním poločase za delší konec a vedl 12:9. Po přestávce Východočeši zaveleli k útoku, nastříleli třináct branek, ale silného soupeře nepřemohli.

Petr Mašát, trenér HBC Ronal Jičín: “První poločas jsme odehráli v postupném útoku hodně pasivně, bez pohybu, bez tlaku do obrany. Hra nám spadla do individuálních akcí, ze kterých jsme se příliš neprosazovali. Jsem zklamaný z našich technických chyb, kluci se mi zdáli zakřiknutí. Na druhou stranu je musím pochválit za druhý poločas, kdy se dokázali vrátit zpět do zápasu, ukázala se jejich vůle a bojovnost. Samozřejmě i díky gólmanům, kteří nás podrželi a dali nám šanci se na Duklu dotáhnout, což nás stálo síly. Naše koncovka byla špatná, mohli jsme akci dohrát do lepší situace, abychom alespoň na ten bod dosáhli. Myslím si, že i kdyby se dnes hrálo do půlnoci, tak by přesto Dukla byla o ten krok před námi. Gratuluji Dukle ke spravedlivé výhře.”

HBC Ronal Jičín – HC Dukla Praha  22:23 (9:12)
Sestava a branky Jičína: Veverka, Machalický – Dolejší 7; Horut 5/3; Hlava 4; Kostelecký 3; Krahulec 2; Kolc 1; Bareš; Kovařík; J. Drbohlav; Groh; Masák; Bíšek; Š. Drbohlav; Škalda.
Další fakta - sedmičky: 3/3:5/3. Vyloučení: 5:6; ČK: 1:0. Rozhodčí:  Novotný, Horáček. Diváků: 593.

V příštím kole (v pátek od 17 hodin) přivítají házenkáři Jičína na domácí palubovce celek Cementu Hranice.