Sobota 26. února

BASKETBAL

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec A – Litomyšl (9 a 11.45)

Extraliga U14: Sokol Hradec B – Studánka Pardubice (16 vše sport. TJ Sokol Eliščino nábř.)

Sdružený Vč přebor U11: Sokol Hradec B – Ústí n. O. (9 a 10.45 tělocvična tamtéž)

FLORBAL

Mistrovské utkání: FbC Hradec – Zlín (19 sport. hala Třebeš)

II. liga amatérů Královéhradecka (8 až 20 sport. hala Předměřice)

FOTBAL

Příprava: FC Hradec Králové B muži – Nový Bydžov (10), Smiřice muži – Olympia Hradec (12), Interliga kategorie U13 (14) a souběžně kategorie U12 (UT ZŠ M. Horákové), Třebeš st. dorost A U19 – Malšovice muži (18 vše Všesportovní stadion UT), FC Hradec žákyně WU13 – Nechanice (8.30), Pohár KFS U19: Chomutice/Milíčeves – Třebeš B (10), Pohár KFS U19: Borohrádek – Roudnice/Lhota p. L. (12), Slavia Hradec Králové A muži – Horní Ředice (14), Lokomotiva Hradec Králové A muži – Luže (16), FC Hradec Králové dívky WU18 – Brno (18 vše Slavia Hradec UT), Kosičky – Nepolisy (10), Chlumec B – Kunčice (15.30 oba Kobylice UT), Nový Bydžov U19 – Pardubičky (10), Nový Bydžov U17 – Pardubičky (12), Pohár KFS U17: Malšova Lhota – Hořice/Dohalice (14), Pohár KFS U17: Nový Bydžov – Nový Hradec (16), Převýšov muži – Ohnišťany (18 vše Nový Bydžov UT Chudonice)

Hradec Králové: Výběry OFS Hradec Králové nominační tréninky: výběr U10 (9), výběr U11 (11), výběr dívek WU13 (13), výběr dívek WU11 (15 vše sport. hala Třebeš)

HALOVÝ FOTBAL

16. ročník Zimní stěžerské halové ligy: Libčany st. přípravka – Třebeš (10), Dohalice A ml. přípravka – Libčany (11), FC Hradec dívky ml. přípravka – Dohalice B (12), Dohalice st. přípravka – Malšova Lhota B (13 vše nafukovačka v areálu TJ Sokol Stěžery)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Zlín (12.15)

Extraliga dorost: Mountfield HK – Jihlava (16)

VOLEJBAL

Krajský přebor juniorky: Třebechovice – Jičín (10 a 13)

Neděle 27. února

FLORBAL

Předměřice: Turnaj starší žáci FBC Sokol Předměřice (8 až 16.30); mistrovské utkání FbC Hradec muži A (17 obojí sport. hala)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Hradec Králové – SK Slavia Praha (15 hř. Mladá Boleslav), zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

Příprava: FC Hradec Králové U18 – Jihlava (10), FC Hradec Králové U16 – Jihlava (12), FC Hradec Králové U15 – Olomouc (14), FC Hradec Králové U14 – Olomouc (16 vše Všesportovní stadion UT), Pohár KFS U15: Malšova Lhota – Týniště (8.30), Nový Hradec – soupeř v jednání (10), Třebeš mladší dorost U17 – Motorlet Praha (12), Slavia Hradec Králové B muži – Nový Hradec (14), FC Hradec Králové dívky WU15 – Veltruby (16), Roudnice – Moravany (18 vše Slavia Hradec UT), Kobylice – Lhota p. L. (13), Lovčice – Dymokury (16 oba Kobylice UT), Nový Bydžov U14 – Motorlet Praha (10), Pohár KFS U15: Předměřice – Nový Hradec/Vysoká (12), Hořice muži – Nový Bydžov B (14), Skřivany muži – Nemyčeves (16), Žiželice muži – Stěžery (18 vše Nový Bydžov UT Chudonice)

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: TJ Sokol Třebeš pořádá od 9 hodin ve sportovní hale Třebeš turnaj žen

Hradec Králové: FC Slavia Hradec pořádá od 8 hodin ve sportovní hale v Orlické kotlině Slavia Cup přípravek ročníku 2014; zúčastní se 10 týmů: FC Hradec Králové, Slavia Hradec Králové, Jaroměř, Náchod, Vysoká n. L., Nový Bydžov, Libčany, Malšova Lhota, Stěžery, Třebeš

16. ročník Zimní stěžerské halové ligy: Malšova Lhota A ml. přípravka – Třebeš (11), Malšova Lhota B ml. přípravka – Nový Bydžov (12), Třebeš dívky ml. přípravka – Nový Bydžov (13), Třebeš dívky st. přípravka – Slavia Hradec (14), Slavia Hradec A ml. přípravka – FC Hradec (15), Prasek ml. žáci – Třebeš A (16 vše nafukovačka v areálu TJ Sokol Stěžery)

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Brno - Mountfield HK (17), zápas textově na www.onlajny.com

ŠACHY

II. liga: Slavia Hradec – Rychnov (10 TJ Slavia Orlická kotlina).

Krajská soutěž: ŠK Lípa D – Třebechovice B (Hostinec Malý Růžek), Slavia Hradec C – Jaroměř B (TJ Slavia Orlická kotlina) obojí od 9 hodin

Poznámky:

1. S ohledem na aktuální epidemiologická opatření sledujte konání či nekonání akcí, turnajů a zápasů na svazových a klubových webech

2. Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra