Pátek 13. března

BASKETBAL
Okresní přebor: Baskeťáci Josefov - Vojenské lesy (19.45 SOU Karlov).

FOTBAL
Novobydžovská zimní liga (Chudonice um. tráva): Kunčice jun. - Skřivany (19.15).

FUTSAL
II. Celostátní liga: UFA FC Salamandr Hradec - Tomson Brno (20.30 sport. hala TJ Slavia Orlická Kotlina).

VYHLÁŠENÍ SPORTOVCŮ
Hradec Králové: Vyhlášení sportovců města Hradec Králové za rok 2008 se uskuteční od 18 hodin ve filharmonii (Elišč. nábř.).

Sobota 14. března

BASKETBAL
Liga U16: Sokol Pražské Předměstí - Krnov (18 sport. hala ZŠ Kukleny).

ŽBL – o 5. až 8. místo: Sokol Hradec Králové – Sparta Praha (16); I. liga mužů: BK Synthesia Pardubice B – Kara Trutnov (15, hala na Dukle); II. liga mužů: BSK TJ Jičín – Spartak Rychnov nad Kněžnou (17).

FOTBAL
I. liga st. dorost: FC Hradec A dor. - Č. Budějovice (11). I. liga ml. dorost: FC Hradec C dor. - Č. Budějovice (13.15 obojí Všesp. st. um. tráva). Česká liga st. dorost: Nový Bydžov - Plzeň B (10.30). Česká liga ml. dorost: RMSK Cidlina Nový Bydžov - Plzeň B (12.45). Krajský přebor muži: Nová Paka - Náchod B (14.30 vše hř. Chudonice um. tráva).

Přátelské kopačky (Všesp. stadion um. tráva): Miletín - Dvůr Králové B (16), soupeři v jednání (18), Slavia Hradec muži - Třebechovice (20).
Novobydžovská zimní liga (vše Chudonice um. tráva): Lázně Bělohrad - Mostek (8.30), Nový Bydžov ml. dor. - Kopidlno (16.30), Nepolisy – Myštěves (18.15), Žiželice - soupeř v jednání (20).

Přátelské kopačky: Libčany - Nový Bydžov (10.30 hř. Dohalice), Velichovky muži - Dvůr Králové dor. (12 um. tráva Nové Město n. M.), Černilov dor. - Smiřice (13), Dobřenice - Vlkaneč (14.30), Černilov - Malšovice (15), Dohalice - Třebeš (15), Prasek - Starý Bydžov (15 hř. Měník), Lhota p. L. - FKAS Pardubice (16).

HOKEJ
Nový Bydžov: Oddíl Stadion Nový Bydžov ve spolupráci se ZŠ Karla IV. v Novém Byd〜žově pořádá tento víkend hokejové turnaje mládežnických mužstev. Od 8 hodin na zimním stadionu proběhne dorostenecký turnaj Karlovka Cup 2009 za účasti mužstev: HC Vlci Jablonec n. N., HC Skuteč, SK Černošice, VSK Technika Brno a domácího Stadionu.

HOKEJBAL
Extraliga: SK OEZ Testa Letohrad – HBC Autosklo H.A.K. Hradec Králové (17).

STOLNÍ TENIS
I. liga muži: DTJ Hradec - MS Brno (15 DTJ).

VOLEJBAL
Play off extraligy juniorů: Slavia Hradec – Dukla Liberec (3. z.: 10 hodin, příp. 4. z.: 14).

II. liga mužů: Slavia Hradec Králové – Dřevěnice (10 a 14), Sokol Hradec Králové – Semily, Hronov – Ústí nad Orlicí (oba 11 a 15), Česká Třebová – Vrchlabí (9 a 13); II. liga žen: Slavia Hradec Králové – Spartak Ústí nad Labem (10 a 14), Sokol Pardubice – Děčín, Jaroměř – Záměl (oba 11 a 15).

Akrobatické lyžování: Red Bull Tricky Roulette ve freeskiingu v Deštném v Orlických horách (13, kvalifikace).

Lyžování: veřejný závod žactva v obřím slalomu v Říčkách v Orlických horách (9).

Futsal: II. liga: Gillotina Choceň – Likop Třinec (19, hala v Litomyšli). Florbal: I. liga žen: turnaj v Jičíně (10).

Stolní tenis: I. liga mužů: DTJ Hradec Králové – Moravská Slavia Brno (15).

Neděle 15. března

BASKETBAL
Liga U16: Sokol Pražské Předměstí - Hladno (10 sport. hala TJ Sokol Elišč. nábř.).

I. liga mužů: BK Synthesia Pardubice B – Sparta Praha (11.30, hala na Dukle); II. liga mužů: Jičín – Sokol Hradec Králové PP (10).

FOTBAL
Divize: FC Hradec B muži - Kolín (10.15). I. liga st. žáci: FC Hradec A žáci - Kladno (13.30). I. liga ml. žáci: FC Hradec C žáci - Kladno (15.15 vše Všesp. st. um. tráva).

Přátelské kopačky (Všesp. stadion um. tráva): Nový Hradec žáci - soupeř v jednání (18), Kratonohy - L. Bělohrad (20).
Novobydžovská zimní liga (vše Chudonice um. tráva): Olympia Hradec A st. žáci - RMSK Cidlina B (8), Olympia Hradec A ml. žáci - RMSK Cidlina B (9.20), Lázně Bělohrad - Mostek (10.30), Chlumec - Hlušice (12.15), Roudnice - Stará Paka (14), Kunčice - Hořice (15.45), Kobylice - Olympia Hradec jun. (17.30), Nový Bydžov B - Ohnišťany (19.15).

Přátelské kopačky: Lhota pod Libčany B - Roudnice B (14).

HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: Ve sportovní hale ZŠ Kukleny se od 8.30 koná Pohár ZŠ M. Horákové elévů (roč. 2002).

HOKEJ
Nový Bydžov: Na zimním stadionu se utkají družstva přípravek v turnaji Malý Karlovka Cup za účasti: SK Třebechovice, HC Hronov, HC Dvůr Kr., HC Náchod, HC Č. Třebová a domácího Stadionu. Začátek v 8 hodin.

ŠACHY
Krajský přebor: Slavia Hradec C - ŠK Lípa B (TJ Slavia), ŠK Lípa A - Hořice (Hostinec Na bojišti Chlum) obojí od 10 hodin. Regionální soutěž: Slavia Hradec F - Dubenec (TJ Slavia), Sokol Hradec B - Třebechovice C (Sokol HK Elišč. nábř.), Třebechovice B - Nový Byd〜žov B (DDM), ŠK Lípa E - Hořice C (Hostinec Na bojišti Chlum) začátky od 9 hodin.

Hokejbal: I. liga: Přelouč – Heřmanův Městec (14).

Házená: I. liga mužů: Ronal Jičín B – Litovel, Dvůr Králové nad Labem - Prostějov (oba 17); II. liga mužů: Slavia Hradec Králové – Chomutov (17); II. liga žen: Chrudim – Milevsko (13).

Akrobatické lyžování: Red Bull Tricky Roulette ve freeskiingu v Deštném v Orlických horách (13, finále).

(ld)