Sobota 25. prosince

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: 42. ročník turnaje Sokola Slatina se uskuteční od 9 hodin v herně DTJ (ul. U Labe 427/1).

Neděle 26. prosince

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Berani Zlín – Mountfield Hradec Králové (15.30).

Pondělí 27. prosince

ŠACHY

Hradec Králové: Hradecká šachová liga – Industrix cup mládeže, turnaj pro začínající a mírně pokročilé šachisty pořádá ŠK Lípa (9.30 Ortex Hradec Králové Resslova ul., prezentace od 8.45).

VOLEJBAL

Hradec Králové: Ve sportovní hale TJ Slavia v Orlické kotlině se od 9 hodin koná již 23. ročník Vánočního turnaje mládeže kategorií junioři, kadeti, starší žáci a starší žákyně.

Úterý 28. prosince

BASKETBAL

Kooperativa NBL muži: BK JIP Pardubice – Královští sokoli Hradec Králové (17.30), zápas živě na webu www.tvcom.cz

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield Hradec Králové – Oceláři Třinec (17.20), zápas živě na ČT Sport.

STOLNÍ TENIS

Hradec Králové: Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královéhradeckého kraje za podpory Magistrátu města Hradec Králové pořádá turnaj mužů a žen ve stolním tenise občanů se zdravotním postižením a seniorů. Hraje se od 9 hodin v tělocvičně CIOZP v Hradci Králové (Věkoše, ul. Jana Černého).

ŠACHY

Hradec Králové: Memoriál ŠK Lípa v rapid šachu se koná od 14.14 hodin v budově Ortex HK (Resslova ul.).

Středa 29. prosince

ŠACHY

Hradec Králové: Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královéhradeckého kraje za podpory Magistrátu města Hradec Králové organizuje ve spolupráci s Komisí místní samosprávy Pouchov – Věkoše 4. ročník šachového turnaje. Startují osoby se zdravotním postižením i zdraví občané bez rozdílu věku. Hraje se od 9 hodin v budově CIOZP v Hradci Králové (Věkoše, ul. Jana Černého).

Čtvrtek 30. prosince

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Olomouc – Mountfield Hradec Králové (18.00).

Neděle 2. ledna

BASKETBAL

Kooperativa NBL: Královští sokoli Hradec Králové – Era Basketball Nymburk (18.00, sportovní hala Třebeš), zápas živě na www.tvcom.cz

Poznámky:

1. S ohledem na aktuální epidemiologická opatření sledujte konání či nekonání akcí, turnajů a zápasů na svazových a klubových webech.

2. Zájemci o zveřejnění sportovních akcí a utkání v této rubrice (vychází výhradně na webu hradecky.denik.cz) je mohou zasílat průběžně na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra