Sobota 19. února

BASKETBAL
Liga mladší žákyně: Sokol Hradec Králové – Valosun Brno (9). Extraliga mladší dorostenky: Sokol Hradec Králové – Valosun Brno (11 obojí hala TJ Sokol na Eliščině nábřeží). Oblastní přebor ženy: Sokol Hradec Králové – SŠB Pardubice (10 tělocvična tamtéž). Liga U18: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové – Zlín (17 hala Třebeš).

FLORBAL
II. liga muži: FBC Hradec Králové – TJ OA Třebíč (18 hala Předměřice).

FOTBAL
Přípravné kopačky: FC Hradec Králové – Bohemians 1905 (16 Všesportovní stadion, Orel, Arnošt, Vojtěch).
Přípravné kopačky (Všesp. stadion umělá tráva): FC Hradec Králové žáci – soupeř v jednání (10 a 12), Lhota pod Libčany – soupeř v jednání (14), Slavia Hradec Králové – Malšovice (19.30 Doubrava).

Tipsport Zimní liga Chudonice a přípravné kopačky (hřiště Chudonice umělá tráva): Probluz – Hořice (10 Svoboda, Zloch), Rožďalovice – Kunčice (11.45 Zloch, Svoboda), Chlumec nad Cidlinou – Kobylice (13.30 Lanta, Hron), Kopidlno – Vysoká nad Labem (15.15 Hron, Lanta), Prasek – Chlumec nad Cidlinou junioři (17 Seidl), Skřivany – Myštěves (18.45 Seidl).

HALOVÝ FOTBAL
Předměřice nad Labem: Od 8 do 16.30 hodin pořádá Slavoj turnaj starších žáků (Novák, Frič, Ludvík). Účast 9 týmů: Smiřice, Třebeš, RMSK Cidlina Nový Bydžov, Hostinné, FKM Javorka, RSCM Rozkoš, Nový Hradec Králové, Černilov, Předměřice nad Labem.

NOHEJBAL
Nový Bydžov: Od 8 hodin se v nové sokolovně uskuteční turnaj trojic za účasti deseti až dvanácti týmů.

Neděle 20. února

BASKETBAL
Liga mladší žákyně: Sokol Hradec Králové – Frisco Sika Brno (8.30). Extraliga mladší dorostenky: Sokol Hradec Králové – Frisco Sika Brno (10.30 obojí hala TJ Sokol na Eliščině nábřeží). Oblastní přebor ženy: Sokol Hradec Králové – Pardubičky (10 tělocvična tamtéž). Liga U18: Sokol Pražské Předměstí Hradec Králové – Kyjov (10 hala Třebeš). I. liga muži: Sokol Hradec Králové 2/Pražské Předměstí – BC Benešov (15 hala Třebeš).

FLORBAL
II. liga muži: FBC Hradec Králové – Snipers Třebíč (18 hala Předměřice).

FOTBAL
Přípravné kopačky: Libřice – Jeníkovice (14 hřiště Nové Město n. Met., Krejska).
Přípravné kopačky (Všesportovní stadion umělá tráva): FC Hradec Králové C žáci – Slavia Praha (10), FC Hradec Králové C dorost – Jablonec nad Nisou (12 Janeček), FC Hradec Králové B dorost – Jablonec nad Nisou (14 Janeček), Nový Hradec – Předměřice (16 Doubrava), Nový Hradec dorost – Třebeš (18 Doubrava).

Tipsport Zimní liga Chudonice a přípravné kopačky (hřiště Chudonice umělá tráva): Chlumec nad Cidlinou 96 – soupeř v jednání (8.15 Seidl), Nový Bydžov ml. dor. – Hlušice (10 Seidl), Olympia Hradec – Městec Králové (11.45 Hlavsa, Pešava), Nový Bydžov st. dor. – Černilov (13.30 Pešava, Hlavsa), Olympia jun. – N. Bydžov jun. (15.15 Volný, Novák), Olympia Hradec dor. – Nový Bydžov C (17 P. Průcha).

HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: V Orlické Kotlině pořádá Slavia Hradec od 8 hodin turnaj Hygie Cup 2011 mladších elévů 2002 a ml. (Frič, Smolko). Skupina A: Slavia Hradec Králové, Třebeš dívky, Hořiněves, Třebechovice; skupina B: Olympia Hradec Králové, Třebechovice B, Senec, Hořice.

FUTSAL
Divize D v Předměřicích: XXL futsal team – Salamandr Hradec B (9), Zeppelin Hradec – Flamengo Hradec (9.50), Zeppelin – Salamandr B (10.50), XXL – Flamengo (11.40), Hespro Hradec – Orel Hlinsko (12.30), Zvoneček Stojice – Real Hlinsko (13.20), Stojice – Orel Hlinsko (14.20), Hespro – Real Hlinsko (15.10).

LEDNÍ HOKEJ
Krajská liga: Třebechovice – Jaroměř (17).

ŠACHY
II. Česká liga: Slavia Hradec B – Turnov B (10 TJ Slavia Orlická Kotlina, John). Krajská soutěž: Třebechovice – Broumov B (DDM), Lípa D – Rychnov B (hostinec U Pol. myslivců na Chlumu), Ortex Hradec – Jičín C (Ortex), Slavia Hradec D – Lípa C (TJ Slavia) začátky shodně od 9 hodin.

Poznámka: Oznámení o konání sportovních akcí a utkání na Královéhradecku ke zveřejňování v této rubrice mohou zájemci zasílat e-mailem na adresu: lubomir.doudera@tiscali.cz, mobil 606 802 072, tel., fax, zázn. zam. 495 521 710 vždy do úterý příslušného týdne.

(ld)