Pátek 11. března

BASKETBAL
Okresní přebor: Slezské Předměstí - Podnik. škola (19 ZŠ SNP, Štursová, Pumr).

FOTBAL
Hořiněves: TJ Sokol pořádá od 19 hodin v hostinci U Šáfrů valnou hromadu.
Přípravné kopačky (hř. Chudonice umělá tráva): RMSK Cidlina Nový Bydžov 2000 - Třebeš (17.30 Seidl).

STOLNÍ TENIS
Okresní přebor muži I. třída: Slavia Hradec C - Sokol Hradec 2F (18 TJ Slavia). Okresní přebor muži II. třída: Integra Hradec - Převýšov (17.30 Spec. škola Heyrovského ul.), Nový Bydžov C - Slavia Hradec D (18 sokolovna).

VODNÍ PÓLO
I. liga muži: Slavia Hradec - Kometa Brno (19.45 bazén Eliščino nábř.).

Sobota 12. března

FOTBAL
Hradec Králové: Od 8.30 se v areálu FC Nový Hradec koná základní kurs přípravy, údržby a renovace fotbalových hřišť.
Dohalice: Od 18 hodin se uskuteční v kulturním sále sokolovny veřejná valná hromada TJ Sokol Dohalice.

Tipsport Zimní liga Chudonice a přípravné kopačky (hř. Chudonice um. tráva): Hlušice - Nepolisy (8.15 P. Průcha), Chlumec nad Cidlinou jun. - Ohnišťany (10 P. Průcha), Skřivany - Nový Bydžov C (11.45 P. Průcha), Olympia Hradec jun. - Hořice (13.30 Vojtěch, Bačo), Roudnice - Vysoká nad Labem (15.15 Bačo, Vojtěch), Chlumec n. C. - Černilov (17 Zloch, Zavřel), Městec Králové - Kunčice (18.45 Zavřel, Zloch - v případě příznivých podmínek už od 14 hodin hř. Běrunice).

Přípravné kopačky (Všesp. st. umělá tráva): FC Hradec Králové ženy - soupeř v jednání (10), FC Nový Hradec Králové dorost - Holice (13 Doubrava), Třebeš mládež (17), Slavia Hradec Králové - soupeř v jednání (18.30).
Přátelské kopačky: Lhota pod Libčany - Předměřice (14 Šmolka), Dohalice - Smiřice (14 Hlavsa), Červeněves - Starý Bydžov (15 Konhefr), Boharyně - Nové Město nad Cidlinou (15 Papík).

HALOVÝ FOTBAL

Hradec Králové: FC Hradec Králové pořádá od 8 hodin ve sportovní hale Háječek turnaj přípravek ročník 2002 a mladší (Ježek, Kraus).
Hradec Králové: Ve sport. hale Třebeš pořádá Sokol Třebeš turnaj mládeže (8).
Jaroměř: Ve sport. hale se od 8 hodin uskuteční finálové kolo Jaroměřské Tropical Fain ligy firem 2011.
Předměřice: Slavoj Předměřice organizuje ve sport. hale od 8 hodin turnaj ml. přípravek (Hušek, Lelek). Účast 8 týmů: Kunčice, Nový Hradec Králové, Opatovice nad Labem, Lhota pod Libčany, Třebechovice pod Orebem, Třebeš dívky, Stěžery, Předměřice nad Labem.
Stěžerská zimní liga: FC Hradec Králové dívky - Stěžery ml. žáci (13 Grossman), Třebeš B st. žáci - Černilov (14), Jaroměř st. žáci - Třebechovice pod Orebem (15), Třebeš A ml. žáci - Třebeš B (16), Reds muži - soupeř v jednání (17), White Brothers - soupeř v jed. (18).

HOKEJBAL
Extraliga: HBC Hradec 1988 - Dobřany (13 hř. Orel Kozinova ul.).

STOLNÍ TENIS
Extraliga muži: DTJ Hradec Králové - Vršovice (15 herna DTJ Labské nábřeží). I. liga muži: Sokol Hradec Králové - Brno (16). III. liga muži: Sokol Hradec Králové B - Dvůr Králové/ Jaroměř (16 obojí Sokol HK2 Chelčického ul.). Okresní přebor muži I. třída: Stěžery C - Nový Bydžov B (10 Obecní hospoda).

VOLEJBAL
I. liga muži play down: Slavia Hradec - Vrchlabí (19 sport. hala TJ Slavia Orlická Kotlina) - stav zápasů 1:1.
Hradec Králové: 12. a 13. března se koná ve sport. hale TJ Slavia v Orlické Kotlině a Speciální škole (Hradecká ul.) Český pohár žáků ve volejbale (začátky oba dny shodně v 8.30 hodin).

Neděle 13. března

BASKETBAL
I. liga muži: Sokol Hradec Králové 2/Pražské Předměstí - Sokol Pražský (11.30, druhý zápas čtvrtfinále play off). II. liga muži: Sokol Hradec Králové B - Jičín (13.30 obojí sportovní hala Třebeš).

FOTBAL

Divize: FC Hradec Králové B - Turnov (10.15 hř. Nový Hradec, Štuk), Nový Byd〜žov - Letohrad (14.30 hř. Chudonice umělá tráva, Zeman).
Tipsport Zimní liga Chudonice a přípravné kopačky (hř. Chudonice um. tráva): Pohár st. dor.: Chlumec nad Cidlinou - Kunčice (8.30 dodatečná), Pohár st. dor.: RMSK Cidlina Nový Bydžov B - Převýšov (10.15 dodatečná), Pohár st. dor.: Kopidlno - Malšovice (12 dodatečná), RMSK Cidlina Nový Bydžov st. dor. - Kobylice (16.30 Otava, Styblík), Probluz - Nový Bydžov jun. (18.15 Styblík, Otava).
Přípravné kopačky (Všesp. st. umělá tráva): Olympia Hradec mládež (9).

Přátelské kopačky: Převýšov - Libčany (10.15 Doubrava, Koza, Stránský), Nový Hradec Králové B - Hronov (12 hř. Nové Město nad Cidlinou, Krejska), Malšovice - Jaroměř (14 hř. Dohalice Hlavsa), Stěžery - Moravany (14 Doubrava), Černilov B - Vítězná (14 Štancl), Lhota p. L. B - Libišany (14.30 Koza), Velichovky - Kunčice nad Labem (15 ZVolánek).

HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: FC Hradec organizuje od 8 hodin ve sport. hale Háječek turnaj přípravek roč. 2004 (Novák, Šmolka).
Předměřice: Od 8 hodin pořádá TJ Slavoj ve sport. hale turnaj mladších žáků (Hušek, dodatečná). Účast 6 týmů: Černilov, Roudnice, Kunčice, Nový Hradec, Předměřice, Skřivany nebo Předměřice B.

Stěžerská zimní liga: Slavia Hradec ml. elévové - Stěžery (9 Vlachý) Dohalice st. elévové - Jaroměř B (10), FC Hradec dívky - Černilov ml. elévové (11), Třebeš A st. elévové - Stěžery (12), Třebeš B st. elévové - Černilov (13), Třebeš B ml. elévové - Třebeš A (14), Dohalice ml. elévové - Nový Hradec (15).

HOKEJBAL
Extraliga: HBC Hradec 1988 - Plzeň (10 hř. Orel Kozinova ul.).

STOLNÍ TENIS
Extraliga muži: DTJ Hradec Králové - Kotlářka Praha (10 herna DTJ Labské nábřeží). I. liga muži: Sokol Hradec Králové - Hodonín (10 Sokol Hradec 2 Chelčického ulice). Okresní přebor muži I. třída: Stěžery D - DTJ Hradec Králové C (17.30 obecní hospoda).⋌(ld)