Nejvýše se umístil nejlepší závodník a člen reprezentace Filip Staněk v kategorii dorostu do 60 kg. Všechny své zápasy s přehledem vyhrál a získal první místo.

Ve stejné kategorii skončil na druhém místě Patrik Filip, který prohrál pouze ve finále právě se Staňkem. Třetí dorostenec Daniel Vítek startoval v těžší váze nad 60 kg a překvapivě získal bronz. Přitom o finále bojoval proti jednomu z domácích juniorů, očividně většímu a těžšímu, na kterého nestačil.

Nejmladší bojovník Daniel Karlíček, velká hradecká naděje do budoucna, bojoval velmi odhodlaně, ale na stupně vítězů se nedostal a skončil celkově čtvrtý.

Hradecká minivýprava G&G přivezla tři poháry a jednu pomyslnou bramborovou medaili, čímž udělala vedoucímu klubu Josefu Golasovi patřičnou radost. Kluci ukázali, že v Hradci jsou dobří bojovníci v mládežnických kategoriích a že se zde trénuje kvalitní kumite.

Výsledky hradeckých zástupců: Dorost do 60 kg: 1. místo Filip Staněk, 2. místo Patrik Filip. Dorost nad 60 kg: 3. místo Daniel Vítek. Mladší žáci do 9 let: 4. místo Daniel Karlíček.