Kill Willie dostal svému jménu (Zabiják), i když nutno podotknout, že mu čtyřnozí soupeři cestu za prvenstvím ulehčili. Největší favorit Výtržník udělal chybu na hliněném valu, když vybočil.

Whisper, Vodorys a Elekt zase přišli o veškeré šance na „Rybníčku“. Whisper ztratil jezdce a ostatní dva koně odmítli do vody vstoupit. Na domácím reprezentantovi Atonovi, kterého vedla Štěpánková–Sedláčková, byla pro změnu znát roční pauza.

Kill Willie s jezdcem Marcelem Novákem zvítězil jistě, a to o tři čtvrtiny délky před útočícím L´Amourem s žokejem Myškou. Třetí skončil Cipís s jezdcem Šimůnkem, čtvrtý Major Wako (Petr Tůma), pátý Icare Du Renom (Liška). Dostih ještě dokončila domácí naděje Aton a Chippendale se Sloupem.

Nejúspěšnějším jezdcem odpoledne v Kolesách byl žokej Dušan Andrés. Vyhrál jeden rovinový dostih a dva překážkové. V hlavním dostihu se ale zranil a do posledního již nenastoupil.

Výsledky:
Handicap FC Panter Kolesa:
1. Thunder Bay (žák J. Váňa ml.), 2. Aritmie, 3. Mono Pišta.
Cena společnosti Energoland Srnojedy: 1. Planeta (žokej Andrés), 2. Stellar Rose, 3. Martina.
Cena společnosti Uniskap České Budějovice: 1. Divoká Šárka (Andrés), 2. Dobyvatel, 3. Choma.
Cena společnosti Plzeňský Prazdroj: 1. Grizli (žokej Myška), 2. Miraino, 3. Zulejka.
Cena firmy Karel Dachovský – druhotné suroviny: 1. Trezor (Andrés), 2. Shamrock Sambuca, 3. Sešlost.
Cena Stavebního podniku Přelouč: 1. Božetěch (jezdec Liška), 2. Magic Blade, 3. Scatman.
Cena společnosti Elektrovasury, steeplechase cross country III. kategorie na 4700 m: 1. Kill Willie (jezdec Novák), 2. L´Amour, 3. Cipís.
Cena firmy Milan Vosáhlo, Újezd: 1. Purbecca (Myška), 2. Lakas, 3. Arcum.