Chance futsal liga

Pátek 20.00: SKP Likop Třinec (11. místo, 2 body) – Mados MT Hradec Králové (5. místo, 12 bodů). Podle pohledu na tabulku by mírným favoritem měli být Východočeši, kteří začali sezonu na výbornou, až se zdá, že budou moci letos reálně pomýšlet na play off. Likop má zatím dva body, ale doma bude chtít určitě svoji sbírku rozšířit.

Třinečtí ještě v nové sezoně nevyhráli, ale naposledy remizovali 4:4 v Mělníku. Proti Hradci Králové by domácí rádi vyhráli.

„Přestože jsme získali bod na půdě Mělníka, nemůžeme být spokojení, zejména po výborné první půli, kdy jsme vedli 3:0 a ještě ve 24. minutě to bylo luxusních 4:0. Bohužel našemu oslabenému mužstvu došly síly a hráči nedokázali tento výsledek udržet. Proti Hradci chceme zabojovat a získat další body," zdůraznil trenér třineckého Likopu Josef Cieslar starší.

Futsalisté Hradce Králové v posledním klání podlehli doma Chrudimi 4:6.

„Čeká nás velmi těžký soupeř, kterému se vstup do sezony moc nepovedl a nutně potřebuje bodovat. My jedeme do Třince v roli mírného favorita a rádi bychom vyvrátili tvrzení třineckého trenéra, které pronesl při televizním utkání se Slavií. Budeme chtít určitě navázat na velmi povedený výsledek s Chrudimí a odvézt si z Třince tři body," přeje si manažer hradeckého týmu Miloš Němeček.

„Jediné, co nás trochu děsí, je ta dlouhá cesta, se kterou má dost týmů nemalý problém," doplnil.