Známé je již také jméno prvního jezdce, kterým bude Michal Matějovský z Hradce Králové, jenž v loňském ročníku při své premiérové sezoně v Evropském poháru cestovních vozů obsadil konečné páté místo.

„Michal je talentovaný pilot. V předchozí sezoně ukázal, že má velký potenciál a tak jsem rád, že naše spolupráce bude pokračovat i v letošním roce," uvedl šéf týmu Josef Křenek.

„S panem Křenkem se známe  dlouho a spolupráce s jeho týmem funguje naprosto skvěle. Pro sezonu 2014 jsme zvažovali několik různých variant a nakonec jsme se rozhodli pro pokračovaní v ETCC. Je to stále rostoucí šampionát se silnou konkurencí a dobrou mediální podporou. Oproti loňskému roku znám již většinu tratí a mým cílem tak nemůže být nic menšího, než pódium v každém závodě," řekl Michal Matějovský.

Tým zatím neoznámil jméno druhého jezdce. Očekává se, že se tak stane v nejbližší době.

Předběžný kalendář závodů FIA ETCC pro rok 2014: 19. a 20. dubna Le Castellet (Francie), 10. a 11. května Slovakiaring (Slovensko), 24. a 25. května Salzburgring (Rakousko), 21. a 22. června Spa (Belgie) a 27. a 28. září Pergusa (Itálie).