S vozem Seat Leon startoval také královéhradecký jezdec Michal Matějovský ze španělsko-českého týmu Sunred-BRT, kterého střídal v dvouhodinovém vytrvalostním závodě jeho španělský kolega Barja Veiga.

V kvalitní konkurenci si oba jezdci vyjeli v měřeném tréninku dobrý časový handicap i výborné čtvrté místo na startovním roštu. Jako první na trať závodu vyjel Michal Matějovský. Asi po půl hodině jízdy jej střídal Barja Veiga, ale po půlhodině došlo k defektu levé zadní pneumatiky. V té době byl týmový Seat Leon na třetím místě v absolutním pořadí. Následovala výměna pneu v boxech a kvůli nezaviněné časové ztrátě klesl tým na místo osmé mezi vozy kategorie D4 a celkově skončil na místě patnáctém.

„Závod jsme měli dobře rozjetý, a tak mne mrzí, že jsme si museli vybrat smůlu v podobě defektu pneumatiky. V závěru závodu jsem měl možnost opět střídat a byl to tak pro mne vynikající trénink na blížící se závody 24H Dubai. Navzdory defektu pneumatiky nebylo konečné umístění ze sedmačtyřiceti klasifikovaných posádek vůbec špatné,“ řekl po návratu do vlasti Michal Matějovský.