„Po tom semifinále jsme měli hlavy dole. Byli jsme jen sparing partnerem, Dukla si s námi zahrála trénink,“ uvedl zklamaný trenér Jičína Petr Mašát. A měl pravdu. Ronal už do utkání vstoupil velmi špatně, když hned po šesti minutách prohrával 1:5. A Pražané svůj náskok postupně navyšovali. Poločas vyhráli o sedm branek 16:9, navíc třemi rychlými góly na začátku druhé půle odpor Jičína definitivně zlomili. Východočeši se do středečního domácího zápasu musí výrazně zlepšit, to bude mít výhoz v 19 hodin.

Dukla Praha – HBC Ronal Jičín 32:22 (16:9). Nejvíce gólů: Křístek 7, Patzel 5, Sviták 4 – Krahulec 7, Šulc 5, Kostelecký 3. Rozhodčí: Bečička, Horák.Vyloučení: 5:3. Diváci: 527. Stav série: 1:0.

Obránce Filip Hronek se raduje ze svého gólu proti Švédsku.