Královéhradecký pilot hájící barvy týmu Křenek Motorsport finišuje s přípravou na ostrý start šampionátu. K závěrečnému předsezonnímu testování vyrazil na maďarský Hungaroring, kde se příští týden uskuteční první podnik letošního ročníku FIA ETCC. Vzhledem k tomu, že na tento okruh zavítal tým poprvé, mohou mít získaná data při premiérovém závodu cenu zlata.

„V průběhu testu jsme pracovali s telemetrií a následně i nastavením auta. Nemáme žádná data, se kterými bychom porovnali dosažené časy. I tak ale mohu říci, že jsem spokojen, zvláště s tou závěrečnou pátou jízdou, kdy jsme nasadili nové gumy a na kterých se mi podařilo zajet nejrychlejších čas," zhodnotil průběh maďarského testu Michal Matějovský.

„Počasí nám dnes přálo. Na trati se v průběhu dne vystřídalo celkem dost jezdců a mne těší, že jsme patřili k těm nejrychlejším. Byla to první zkušenost z tohoto okruhu a tak je jisté, že je stále ještě co zlepšovat. Nicméně lze říci, že s dosaženými časy jsme spokojeni, a to i v případě závodní simulace,"  řekl po testech šéf týmu Josef Křenek.