Justýna Šafaříková.Zdroj: archiv klubuMČR mládeže jednotlivců na rány se konalo na hřišti Austerlitz ve Slavkově. Mistrovství se hraje na 3 kola. Justýna Šafaříková hrála všechna kola pod 80 ran, s výborným výsledkem 236 ran vyhrála a získala titul mistryně ČR. Za hradecký klub se účastnilo 6 hráčů – Berenika Kucrová v kat. kadetky, Matěj Basler, Daniel Gaisler, Kristián Barvíř v kat. st. žáci, Justýna Šafaříková a Dominika Horáková v kat. ml. žákyně.

Mistryně ČR Šafaříková se přihlásila i do mezinárodního mistrovství mládeže Rakouska, které se hrálo na hřišti Haugschlag na 3 kola. Po třech kolech v mezinárodní konkurenci obsadila 1. místo. Získala tak druhý titul, tentokrát mistryně Rakouska, opět v kategorii ml. žákyň a to s výborným výsledkem 235 ran. Za hradecký klub se účastnili 4 hráči – Matěj Basler, Kristián Barvíř v kat. st. žáci, Justýna Šafaříková a Dominika Horáková v kat. ml. žákyně.

Lucie Harcubová.Zdroj: archiv klubuKonalo se také MČR dorostu a juniorů. Za Golf Club Hradec se ho na Kunětické hoře zúčastnila Lucie Harcubová a nevedla si špatně. Výborným výsledkem celkem 226 ran a 71 ran v posledním kole, tedy jednu pod par hřiště se posunula na 3. místo a vybojovala bronzovou medaili. Za hradecký klub startovali 4 hráči – Dominika Kucrová, Christian Horák, Barbora Gaislerová a Lucie Harcubová.   (pd)