Vrámci přípravy se při Memoriálu Jaroslava Huleše zúčastnil závodu Superstock 600 i David Látr. Při podniku, který se jel v rámci seriálů Alpe Adria a Mezinárodního mistrovství ČR, dosáhl solidních časů. I přes obdržení průjezdu boxy za předčasný start zabojoval a umístil se na třinácté pozici.

Za tým Intermoto Czech, podobně jako v dalších závodech Alpe Adria, jel i slovenský jezdec Tomáš Svitok. V kategorii Supersport si nevedl vůbec špatně, dojel na páté příčce. V úvodu závodu jel dokonce v čele celého startovního pole.

Sedmé kolo MS supersportů se koná tento víkend na půdě USA na okruhu Miller Motorsport, ležícím nedaleko Salt Lake City ve státě Utah. Trať dlouhá necelých pět kilometrů má patnáct zatáček. „Do Ameriky odjíždíme s jasným cílem bodovat, což bude hodně těžké. Závodu se totiž zúčastní mnoho jezdců na divokou kartu, kteří trať pro nás naprosto neznámou mají dokonale přečtenou. Patrik Vostárek je v rámci možností po svém zranění připraven, Massimo Roccoli se na trať těší a věří v úspěch,“ uvedl před závodem Josef Kubíček, manažer týmu. (re)