Stejně tak se dařilo také Jaromíru Köttovi ze Dvora Králové, ale ve prospěch soupeřky rozhodla Supertrefa. Vítězka se o výhru může hlásit na telefonním čísle 602 576 209. V čele průběžného pořadí zůstává Jiří Pelák.

Výsledky zápasů 5. kola hokejové Tip ligy
1. Mountfield Hradec Králové – Karlovy Vary    3:3 (0)
2. ČSOB Pojišťovna Pardubice – Slavia Praha   3:1  (1)
3. PSG Zlín – Oceláři Třinec                               3:2  (1)
4. Škoda Plzeň – Sparta Praha                          1:0  (1)
5. Bílí Tygři Liberec – Verva Litvínov                   2:2 (0)
6. České Budějovice – Kadaň                            0:3 (2)
7. Horácká Slavia Třebíč – AZ Havířov                2:2 (0)
8. Ústí nad Labem – Dukla Jihlava                      4:3  (1)
9. Wikov Hronov – Spartak Nové Město n. Met. 3:5 (2)
10. HC Opočno – Stadion Nový Bydžov             1:3 (2)

Supertrefa (celkový počet gólů ve všech deseti zápasech): 46

Průběžné pořadí po 5. kole

NHL (1. – 9. místo)
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové                -4    34
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov                 8    28
HK0293    Marek Birke, Trutnov                     5    28
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav                 5    28
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí                     5    28
HK0096    Helena Skrbková, Brdo                  5    28
HK0095    Romana Skrbková, Brdo                 2    28
HK0370    Bohumil Rulf, HK                      8    26
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.              5    26

KHL (10. – 36. místo)
HK0145    Nikola Tvrdková, HK                     5    25
HK0098    František Lachman, Jičín                 2    25
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice             2    25
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov                -1    25
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná                -1    25
HK0147    Michal Tvrdek, HK                    -1    25
HK0316    Lukáš Matura, Libštát                    -4    25
HK0365    Pavel Marek, Rychnov                     5    23
HK0363    Roman Izák, Opočno                     2    23
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové                11    22
HK0080    Lenka Dejlová, Louny                     5    22
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín                     5    22
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo                  5    22
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov                 5    22
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.         5    22
HK0192    Alois Dejl, Jičín                         2    22
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov                     2    22
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov                 2    22
HK0143    Ladislav Havránek, HK                    -1    22
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát                -1    22
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves             -1    22
HK0183    Michal Chlad, Kosičky                    -4    22
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK                -4    22
HK0374    Kateřina Přibylová, HK                  2    20
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice                 2    20
HK0361    Pavel Vítek, Náchod                     2    20
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.             0    20

EXTRALIGA (37. – 100. místo)
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.                 5    19
HK0076    Martin Dejl, Louny                     5    19
HK0082    Helena Dejlová, Jičín                     5    19
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.             5    19
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko                     5    19
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná             5    19
HK0129    Miloslav Bednařík, HK                     2    19
HK0186    Štefan Kotek, Prasek                     2    19
HK0054    Jiří Krista, Hronov                     2    19
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov                     2    19
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby                 2    19
HK0149    Jana Štanderová, Librantice                 2    19
HK0156    Aleš Hojer, HK                        -1    19
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.                -1    19
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov                    -1    19
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát                -1    19
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice            -1    19
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov                    -1    19
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové                -1    19
HK0285    Pavel Holý, Trutnov                    -4    19
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové         5    17
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec                 2    17
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec                 2    17
HK0168    Milan Dušek, Týniště                     0    17
HK0346    Josef Jakubec, Náchod                -1    17
HK0356    Renata Munzarová, Praha                -1    17
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná            -1    17
HK0357    Pavel Purma, Sloupno                    -1    17
HK0081    Alois Dejl, Jičín                         5    16
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice                 5    16
HK0310    Leoš Herout, Trutnov                     5    16
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.                 5    16
HK0033    Josef Hofman, Černčice                 5    16
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice                 5    16
HK0105    Roman Hýsek, HK                     5    16
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov                     5     16
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín                     5    16
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves                 5    16
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec                 2    16
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB             2    16
HK0109    Jan Hanuš, HK                         2    16
HK0309    Václav Herout, Trutnov                 2    16
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod                 2    16
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov                     2    16
HK0338    Michal Kubeček, Hronov                 2    16
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát                 2    16
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří                     2    16
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov                 2    16
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec                  2    16
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov                 2    16
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.             2    16
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov                 2    16
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod                    -1    16
HK0326    Karel Havelka, Trutnov                -1    16
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné                    -1    16
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov                -1    16
HK0160    Petr Koza, HK                        -1    16
HK0161    Jana Kozová, HK                        -1    16
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby                -1    16
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice            -1    16
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín                    -4    16
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč                -4    16
HK0024    Jan Šolc, Machov                    -4    16
HK0133    Petr Cílek, HK                        -7    16

I. LIGA (101. – 202. místo)
HK0388    Jana Machková, Borohrádek             8    15
HK0379    Zdeněk Kostka, HK                     5    14
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov                 2    14
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov                    -1    14
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov                    -1    14
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov                -1    14
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod                -1    14
HK0380    Jan Kolář, Broumov                    -4    14
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek                 8    13
HK0005    Šárka Dušková, Broumov                 5    13
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice                 5    13
HK0002    Jana Klicperová, Otovice                 5    13
HK0227    Aleš Kupka, Čánka                     5    13
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby                 5    13
HK0292    Josef Pich, Trutnov                     5    13
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice                 5    13
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové             5    13
HK0135    Monika Cílková, HK                     2    13
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo                 2    13
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK                     2    13
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK                     2    13
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště                     2    13
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny                     2    13
HK0291    Eva Pichová, Trutnov                     2    13
HK0003    Monika Prokešová, Náchod                 2    13
HK0219    Martin Sosna, Dobruška                 2    13
HK0136    Jan Štembera, HK                     2    13
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice             2    13
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko                         2    13
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov                -1    13
HK0118    Milada Bílková, Praskačka                -1    13
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec                -1    13
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.            -1    13
HK0159    Ivan Dušek, HK                        -1    13
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov                -1    13
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí                -1    ⋌13
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná                -1    ⋌13
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov                -1    ⋌13
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná                -1    ⋌13
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice            -1    ⋌13
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí                -1    ⋌13
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí                -1    ⋌13
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové            -1    ⋌13
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo                    -1    ⋌13
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň                    -1    ⋌13
HK0296    Jan Suchý, Radvanice                    -1    ⋌13
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná                -1    ⋌13
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.                -1    ⋌13
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice                -1    ⋌13
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby            -1    ⋌13
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.        -1    ⋌13
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí                    -1    ⋌13
HK0134    Martin Cílek, HK                        -4    ⋌13
HK0288    Marie Holá, Trutnov                    -4    ⋌13
HK0157    Martin Izák, Jaroměř                    -4    ⋌13
HK0165    Jan Kulhánek, HK                    -4    ⋌13
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK                -4    ⋌13
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves            -7    ⋌13
HK0386    Marie Hanušová, HK                    11    ⋌12
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec                 2    ⋌11
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec                 2    ⋌11
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná                 2    ⋌11
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov                 0    ⋌11
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec                -1    ⋌11
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté            -1    ⋌11
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                -1    ⋌11
HK0349    Milan Jakubec, Náchod                -4    ⋌11
HK0030    Radka Novotná, Černčice                 5    ⋌10
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko                 5    ⋌10
HK0216    Petr Buryan, Opočno                     2    ⋌10
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                 2    ⋌10
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec                     2    ⋌10
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí                 2    ⋌10
HK0308    Michal Herout, Trutnov                 2    ⋌10
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov                 2    ⋌10
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky                     2    ⋌10
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice                     2    ⋌10
HK0339    Radka Kubečková, Hronov                 2    ⋌10
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov                -1    ⋌10
HK0196    Milan Čapek, Podoliby                    -1    ⋌10
HK0343    Richard Ducháč, Úpice                    -1    ⋌10
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary                -1    ⋌10
HK0144    Zdena Havránková, HK                -1    ⋌10
HK0307    Otakar Jón, Trutnov                    -1    ⋌10
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice                -1    ⋌10
HK0083    Václav Kameník, Jičín                    -1    ⋌10
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice            -1    ⋌10
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice                -1    ⋌10
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice        -1    ⋌10
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná                -1    ⋌10
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška                -1    ⋌10
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice            -1    ⋌10
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov                    -4    ⋌10
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice                -4    ⋌10
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná            -4    ⋌10
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov                -4    ⋌10
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK                -4    ⋌10
HK0137    Jitka Štemberová, HK                    -4    ⋌10
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby            -4    ⋌10
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.                -7    ⋌10
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov                -7    ⋌10
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod                -7    ⋌10

II. LIGA (203. – 307. místo)
HK0404    Libor Hladík, Nový Hrádek                 2    ⋌9
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí                 0    ⋌9
HK0400    Maruška Čapková, Podoliby                -1    ⋌9
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice                 5    ⋌8
HK0373    Lenka Přibylová, HK                     2    ⋌8
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno                 0     ⋌8
HK0406    Pavel Horák, Dvůr Králové                 0    ⋌8
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary                    -1    ⋌8
HK0348    Jan Jakubec, Náchod                    -1    ⋌8
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.            -1    ⋌8
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov                -1    ⋌8
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná            -1    ⋌8
HK0243    Kamil Žák, HK                        -1    ⋌8
HK0240    Roman Žák, HK                        -4    ⋌8
HK0162    Karel Přibyl, HK                         8    ⋌7
HK0008    Ota Klicpera, Otovice                     5    ⋌7
HK0038    Petr Kylar, Stárkov                     5    ⋌7
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec                 2    ⋌7
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín                     2    ⋌7
HK0142    Jiří Pešek, HK                         2    ⋌7
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov                 2    ⋌7
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí                 2    ⋌7
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec                -1    ⋌7
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín                -1    ⋌7
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov            -1    ⋌7
HK0195    Antonie Kotková, Prasek                -1    ⋌7
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná                -1    ⋌7
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná                -1    ⋌7
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná                -1    ⋌7
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov                -1    ⋌7
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice            -1    ⋌7
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice            -1    ⋌7
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov                -1    ⋌7
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov                -1    ⋌7
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany                -4    ⋌7
HK0040    Milan Bitnar, Hronov                    -4    ⋌7
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí                -4    ⋌7
HK0011    Petra Hájková, Olešnice                -4    ⋌7
HK0146    David Havránek, HK                    -4    ⋌7
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov                    -4    ⋌7
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady                -4    ⋌7
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady            -4    ⋌7
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice                -4    ⋌7
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná             -4    ⋌7
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby                -4    ⋌7
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov                -4    ⋌7
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov                -4    ⋌7
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná                -4    ⋌7
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové                -4    ⋌7
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice                -4    ⋌7
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko                    -4    ⋌7
HK0384    Pavel Ozdin, Osenice                     5    ⋌6
HK0387    Anna-Marie Hanušová, HK                 2    ⋌6
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí                 0    ⋌6
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí                 0    ⋌6
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí                 0    ⋌6
HK0394    Eleonor Geletičová, Sloupno                -1    ⋌6
HK0399    Jaroslav Vaníček, Sloupno                -1    ⋌6
HK0398    Jana Vaníčková, Sloupno                -1    ⋌6
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.             5    ⋌5
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí                 2    ⋌5
HK0211    Bohuslav Šolín, Val                     2    ⋌5
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod                 2    ⋌5
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové             0    ⋌5
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice                -1    ⋌5
HK0197    Josef Pozler, Podoliby                    -1    ⋌5
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.                -1    ⋌5
HK0239    Pavlína Sejtková, HK                    -1    ⋌5
HK0241    Kamila Žáková, HK                    -1    ⋌5
HK0020    Petr Drašnar, Náchod                    -4    ⋌5
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod                -4    ⋌5
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná                -4    ⋌5
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov                -4    ⋌5
HK0238    Alena Sejtková, HK                    -4    ⋌5
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky                 5    ⋌4
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice             5    ⋌4
HK0340    Hana Benešová, Hronov                 2    ⋌4
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná             2    ⋌4
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.             2    ⋌4
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice                 2    ⋌4
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.             2    ⋌4
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna                 2    ⋌4
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna                 2    ⋌4
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves                 2    ⋌4
HK0389    Luděk Bradna, N. Bydžov                -1    ⋌4
HK0074    Jan Halčák, Jičín                        -1    ⋌4
HK0182    Radek Chlad, Kosičky                    -1    ⋌4
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč            -1    ⋌4
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK                    -1    ⋌4
HK0312    Ondřej Matura, Libštát                -1    ⋌4
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.            -4    ⋌4
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové            -4    ⋌4
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov                    -4    ⋌4
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov                -4    ⋌4
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná            -4    ⋌4
HK0018    Miloš Kubík, Hronov                    -4    ⋌4
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín                -4    ⋌4
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod                -4    ⋌4
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod                -4    ⋌4
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň                -4    ⋌4
HK0023    Petr Šolc, Machov                    -4    ⋌4
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov                -4    ⋌4
HK0119    Jan Bílek, Urbanice                    -7    ⋌4
HK0025    Petra Nováková, Machov                -7    ⋌4
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov            -7    ⋌4

KRAJSKÁ LIGA (308. – 350. místo)
HK0390    Oldřich Čapek, N. Bydžov                -1    ⋌3
HK0396    Petra Geletičová, Sloupno                -1    ⋌3
HK0395    Amálka Geletičová, Sloupno                -1    ⋌3
HK0401    Iva Holá, N. Bydžov                    -1    ⋌3
HK0391    Zdeněk Purma, Smidary                -1    ⋌3
HK0393    Zdeněk Purma, Křičov                    -1    ⋌3
HK0397    Jana Purmová, Sloupno                -1    ⋌3
HK0368    Miloslava Kozáková, HK                 5    ⋌2
HK0417    Iva Dohnálková, Rychnov                 2    ⋌2
HK0375    Monika Hádková, HK                     2    ⋌2
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště                 2    ⋌2
HK0369    Michal Kozák, HK                     2    ⋌2
HK0414    Patrik Špaček, Lochenice                 2    ⋌2
HK0418    Jana Šrytrová, Petrovice                 2    ⋌2
HK0420    Josef Vaníček, Lužec                     2    ⋌2
HK0424    Radek Zima ml., Prasek                 2    ⋌2
HK0345    Roman Machač, HK                     0    ⋌2
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec                -1    ⋌2
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov            -1    ⋌2
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov            -1    ⋌2
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná        -1    ⋌2
HK0188    Naďa Zimová, Prasek                    -1    ⋌2
HK0367    Miloslav Kozák, HK                    -4    ⋌2
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí                -4    ⋌2
HK0408    Josef Jiránek, Dolní Branná                 5    ⋌1
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice                 5    ⋌1
HK0127    Hana Bílková st., Libčany                 2    ⋌1
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky         2    ⋌1
HK0409    Jan Hanuš ml., HK                     2    ⋌1
HK0180    Josef Taichman, Prasek                 2    ⋌1
HK0126    Jiří Bílek, Libčany                    -1    ⋌1
HK0117    Jan Bílek, Praskačka                    -1    ⋌1
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek                -1    ⋌1
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov                -4    ⋌1
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí                -4    ⋌1
HK0153    Radek Sejtko, HK                    -4    ⋌1
HK0154    Vladimír Šťastný, HK                    -4    ⋌1
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí                -7    ⋌1
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí                    -7    ⋌1
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí                -7    ⋌1
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí            -7    ⋌1
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí                -7    ⋌1
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí            -7    ⋌1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (351. – 392. místo)
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná             2    ⋌0
HK0402    Lucie Bradnová, N. Bydžov                -1    ⋌0
HK0392    Alena Purmová, Křičov                -1    ⋌0
HK0385    Martin Štěpánek, N. Město n. M.            -4    ⋌0
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.             8    ⋌-1
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice                 5    ⋌-1
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec             2    ⋌-1
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín                 2    ⋌-1
HK0242    Monika Žáková, HK                     2    ⋌-1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov                  0    ⋌-1
HK0344    Daniel Machač, HK                     0    ⋌-1
HK0203    Leoš Truhlař, HK                         0    ⋌-1
HK0131    František Bartoška, HK                -1    ⋌-1
HK0423    Blanka Hladíková, Lužec                -1    ⋌-1
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov                -1    ⋌-1
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná            -1    ⋌-1
HK0422    Pavlína Purmová, Sloupno                -1    ⋌-1
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK                    -4    ⋌-1
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí            -7    ⋌-1
HK0120    Richard Bílek, Urbanice                 5    ⋌-2
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov                    -1    ⋌-2
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice            -1    ⋌-2
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn            -1    ⋌-2
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov                -1    ⋌-2
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška                -4    ⋌-2
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov                    -4    ⋌-2
HK0103    František Polák, Jičín                    -4    ⋌-2
HK0297    Marta Suchá, Radvanice                -4    ⋌-2
HK0151    Milan Toušek, Týniště                    -4    ⋌-2
HK0163    Vladimír Racek, HK                     0     ⋌-3
HK0371    Martin Košnár, HK                     2    ⋌-4
HK0407    Michal Kulhánek, Dvůr Králové             0    ⋌-4
HK0130    Věra Bartošková, HK                    -4    ⋌-4
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná            -4    ⋌-4
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk                -4    ⋌-4
HK0415    Jaroslav Osowiecki, Žacléř                -4    ⋌-4
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná            -4    ⋌-4
HK0419    Hana Purmová, Sloupno                -4    ⋌-4
HK0382    Martin Püschel, Žacléř                    -4    ⋌-4
HK0421    Radek Zima, Prasek                    -4    ⋌-4
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí            -7    ⋌-4

LIGA AMATÉRŮ (393. – 421. místo)
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov             5    ⋌-5
HK0412    Jitka Čížková, Dubenec                 2    ⋌-5
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves             2    ⋌-5
HK0184    Renata Chladová, Kosičky                -1    ⋌-5
HK0152    Petr Jedlička, HK                    -1    ⋌-5
HK0089    Miloš Jón, Chomutice                    -1    ⋌-5
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov                -1    ⋌-5
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná        -4    ⋌-5
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek                -4    ⋌-5
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn                -7    ⋌-5
HK0139    Pavel Žák, Předměřice                    -7    ⋌-5
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice                     0    ⋌-7
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov                -4    ⋌-7
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec        -4    ⋌-7
HK0416    Martin Truneček, HK                    -7    ⋌-7
HK0411    Ludmila Dohnálková, Rychnov            -4    ⋌-8
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.            -4    ⋌-8
HK0405    Petr Stierand, Malé Svatoňovice            -1    ⋌-9
HK0403    Lilia Ščerbaková, Opočno                -1    ⋌-9
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek                 2    ⋌-11
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové            -1    ⋌-11
HK0148    Petr Izák, HK                        -4    ⋌-11
HK0179    Martin Taichman, Prasek                -4⋌    ⋌-11
HK0410    Johana Hanušová, HK                    -7    ⋌-11
HK0166    Jaroslav Novotný, HK                    -7    ⋌-11
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec                2    ⋌-12
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava                    -1    ⋌-13
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov                -4    ⋌-15
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř                    -4    ⋌-16