PÁTEK 19. PROSINCE

BASKETBAL
ŽBL: Sokol HK – VŠ Praha (17 hala Elišč. nábř.). I. liga muži: Sokol PP HK 2 – Opava B (18 hala Třebeš).

SKATEPARK
Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (14 – 21).

SOBOTA 20. PROSINCE

AEROBIC
Hradec Králové: Vystoupení aerobic (hala Třebeš 17 – 18.30).

BASKETBAL
Sdružený obl. přebor nejm. mini U11: Stěžery – Sokol HK (9 a 10.45). Extraliga st. žákyně U15: Sokol HK – Havířov (18 vše hala Elišč. nábř.).

FLORBAL
Předměřice: Ve sport. hale se hraje II. liga amatérů Královéhradecka (8 – 20).

HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: Turnaj v sálové kopané rodičů a trenérů TJ Sokol Třebeš (8 – 16).
Stěžerská zimní liga v nafukovací hale: Chlumec ml. elévové – Stěžery (9), Stěžery st. el. – Třebeš B (10), Stěžery st. žáci – Hořice (11), Smiřice st. el. – Třebeš A (12), Olympia HK ml. žáci – FC HK dívky (13), Stěžery ml. ž. – Třebechovice (14).

HOKEJ
Krajská liga ml. a st. žáci: Třebechovice – HK (9 a 11).

SKATEPARK
Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (11 – 20).

ŠACHY
Hradec Králové: Na ZŠ J. Gočára se od 9 hodin koná 2. soustředění talentů KKSŠ.

NEDĚLE 21. PROSINCE

BASKETBAL
Liga juniorky U19: Sokol HK – Trutnov (9). Extraliga juniorky U19: Sokol HK – Trutnov (11). Extraliga st. žákyně U15: Sokol HK – Ostrava (13 vše hala Elišč. nábř.). Liga U13: Sokol PP HK 2 – Holice (dvojutkání 9 – 15 hala Třebeš).

FLORBAL
Extraliga mužů: Pardubice – Chodov (17 hala Třebeš).

FUTSAL
Divize: Mados MT HK B – Juventus Hlinsko (9), Hespro HK – Real Hlinsko (9.50), Hespro HK – Juv. Hlinsko (10.50), Mados MT HK B – Real Hlinsko (11.40), Flamengo HK – Hlinečtí Orli (12.30), Stojice – Forza Hlinsko (13.20), Stojice – Hlinečtí Orli (14.20), Flamengo HK – Forza Hlinsko (15.10 vše hala Předměřice).
Královéhradecký přebor: Gibsy Brasil HK – Štroncek (16), Ledvinka HK – Řešetova Lhota (16.50), Ledvinka HK – Gibsy Brasil HK (17.40 vše hala Předměřice).

HALOVÝ FOTBAL
Stěžerská zimní liga v nafukovací hale: Dohalice st. elévové – Třebeš C (10), Třebeš A ml. elévové – Dohalice (11), Třebeš B ml. elévové – Třebechovice (12), Třebeš dívky ml. elévové – Černilov A (13), Olympia HK ml. elévové – Černilov B (14), Kratonohy ml. el. – FC HK dívky (15), Loko HK st. el. – Černilov B (16).

HOKEJ
Liga junioři: HK – Přerov (13). Krajská liga: Třebechovice – N. Město (17).

SKATEPARK
Hradec Králové: Skatepark v Šimkových sadech (11 – 20).

ŠACHY
Krajská soutěž: Třebechovice B – Č. Kostelec (9 DDM).

PONDĚLÍ 22. PROSINCE

SPORT A ZPĚV
Hradec Králové: Zpívání s Kantory (18 hala Třebeš).

ČTVRTEK 25. PROSINCE

STOLNÍ TENIS
Hradec Králové: Herna DTJ hostí tradiční Vánoční turnaj Sokola a Spojů Slatina. Prezence od 8 do 8.30 hodin, zahájení v 9 hodin. Hrát se bude na pěti stolech bez omezení výkonnosti na dvě prohry.

PÁTEK 26. PROSINCE

ŠACHY
Chlum: ŠK Lípa pořádá od 13.30 hodin v hostinci U polních myslivců již 28. ročník turnaje pro příchozí.

TURISTIKA
Hradec Králové: RC Sport pro všechny a TJ SPV HK pořádají Vánoční rodinné putování za jesličkami, start je od 15 do 16.30 hodin na Novém Hradci u Biřičky.

VOLEJBAL
Hradec Králové: Vánoční turnaj AVL (9 – 17 hala Orlická Kotlina).⋌(ld)