Čtvrtek 28. října

FOTBAL

I. liga starší a mladší žákyně: Třebeš – Teplice (12.15 a 14.15).

I. A třída: Kunčice – Náchod B, Nepolisy – Lázně Bělohrad, Lokomotiva Hradec – Broumov (vše 14.30).

I. B třída: Malšovice – Předměřice (14).

OP mladší žáci: Černilov – Prasek (10).

OP starší elévové: Třebeš C chlapci – Třebeš B dívky (9), Chlumec B – Kosičky (10), Nepolisy B – Kobylice (10), Nechanice – Červeněves/Skřivany (10.15), Kosičky – Libčany/Urbanice (14), Nový Bydžov B – Nepolisy A (15 hř. Hlušice).

Pátek 29. října

FOTBAL

OP starší elévové: Prasek – Chlumec B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Karlovy Vary - Mountfield HK (17.30).

Extraliga junioři: Mountfield HK – Plzeň (17).

Regionální liga junioři: Třebechovice – Nová Paka (20).

Sobota 30. října

BASKETBAL

Ženská basketbalová liga: ZVVZ USK Praha – Sokol Hradec (17), zápas živě na www.tvcom.cz

Kooperativa NBL muži: Královští sokoli – Olomoucko (18), zápas živě na www.tvcom.cz

FLORBAL

Hradec Králové: Liga FbC Hradec – Olomouc (12 sport. hala Třebeš).

Předměřice: Florbalová 2. liga amatérů Královéhradecka (8 až 17 port. hala Předměřice) účast: Myšáci Hradec, Třebechovice, Těsně vedle, Dobruška, Chlumec, Spojené síly, FBC Sion, Všestary, Ostroměř, Liberec, Czech Garbage, FBC Valhalla.

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec – Liberec B (10.15).

I. Celostátní liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Olomouc (11 a 13.15 hř. Bavlna).

Česká divize dorost U19 a U17: Třebeš – Nový Bydžov (9.30 a 11.45).

II. liga ženy: FC Hradec Králové – FC Praha (14 hř. Slavia HK).

I. liga starší žákyně: FC Hradec – Trutnov (10.30 hř. Slavia HK), Třebeš – Plzeň (14).

I. liga mladší žákyně: FC Hradec – Roudnice (11 hř. Nový HK), Třebeš – Plzeň (12).

I. A třída: Nový Hradec – Trutnov B, Roudnice – Kunčice (obojí 14).

I. B třída: Slavia Hradec B – Malšovice (10.15), Smiřice – Stěžery, Předměřice – Meziměstí, Kobylice – Žacléř, Skřivany – Jičín B (vše 14).

Krajský přebor dorost U19: Slavia Hradec B/Malšova Lhota – Třebeš B (10 hř. Olympia HK Kukleny).

Krajský přebor dorost U17: Malšova Lhota/Slavia Hradec B – Kostelec/Častolovice (10).

Krajský přebor starší žáci U15: Předměřice – Chlumec/Nový Bydžov B (11.30).

Okresní přebor: Malšova Lhota – Ohnišťany, Vysoká B – Roudnice B, Lovčice – Boharyně, Nový Bydžov B – Myštěves (hř. Hlušice), Dohalice – Libřice, Lhota p. L. – Červeněves (vše 14).

III. třída východ: Hořiněves – Jeníkovice, Neděliště – Probluz, Lokomotiva Hradec B – Sendražice (vše 14).

III. třída západ: Nechanice – Kratonohy, Nové Město – Skřivany B, Lužec – Převýšov, Klamoš – Starý Bydžov (vše 14).

OP starší žáci: Prasek – Černilov/Třebechovice (11), Dohalice/Probluz – Lhota p. L./Roudnice (11), Stěžery – Smiřice (12).

OP starší elévové: Slavia Hradec B – Předměřice/Lok. HK (10), Černilov – FC Hradec dívky (10), Kobylice – Nechanice (10), Kunčice – Nový Bydžov B (14).

OP mladší elévové: hř. Háječek (9) účast: FC Hradec A, FC Hradec B, Hořiněves, Smiřice; hř. Slavia HK (10) účast: Předměřice/Lok. HK, Slavia HK B, Stěžery A, Stěžery B, Libčany.

Hradec Králové: Turnaj kategorie U11 (14 hř. Slavia HK).

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK Kukleny).

FUTSAL

Divize: Flamengo Hradec – Přelouč (18 sport. hala Předměřice).

HOKEJBAL

Extraliga muži: Hostivař - HBC Hradec 1988 (11), zápas textově na www.onlajny.com

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga junioři: Mountfield HK – Karlovy Vary (12.15).

Extraliga dorost: Mountfield HK – České Budějovice (16).

VOLEJBAL

I. liga muži: Slavia Hradec – Dukla Liberec (16.30 sport. hala TJ Slavia Orlická kotlina).

Neděle 31. října

FLORBAL

Hradec Králové: 1. liga ženy: IBK Hradec (13); FbC Hradec – Brno 16 obojí sport. hala Třebeš).

Předměřice: Královéhradecká liga starší žáci program: Předměřice – Litomyšl (9), Pardubice B – FbC Hradec B (9.45), Vysoké Mýto – Litomyšl (10.30), Pardubice B – Předměřice (11.15), FbC Hradec B – Vysoké Mýto (12), Litomyšl – Pardubice B (12.45), Předměřice – Vysoké Mýto (13.30), Litomyšl – FbC Hradec B (14.15), Vysoké Mýto – Pardubice B (15), FbC Hradec B – Předměřice (15.45 vše sport. hala Předměřice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Mladá Boleslav - FC Hradec Králové (15), zápas živě na O2 TV Fotbal a textově na www.onlajny.com

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Bohemians Praha B (10.15 hř. Slavia HK).

Česká liga dorost U19 a U17: FC Hradec B – Neratovice (10 a 12.15 hř. Bavlna), Slavia Hradec – Teplice (10.15 a 12.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Divize ženy: Třebeš – Bohemians 1905 (10).

II. liga dorostenky: Třebeš – ABC Braník (12.15).

Krajský přebor: Slavia Hradec – Dobruška, Nový Bydžov – Libčany (obojí 14).

I. A třída: Třebechovice – Solnice (14).

Krajská soutěž dorost U19: Nový Hradec – Rychnov (10.30).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Černilov (14).

Krajský přebor starší žáci U15: Malšova Lhota – Broumov (11.30).

Okresní přebor: Prasek – Chlumec C (14).

III. třída východ: Malšova Lhota B – Libčany B, Nový Hradec B – Dohalice B, Lhota p. L. B – Cerekvice (vše 14), Olympia Hradec – Stěžery B (14.30).

III. třída západ: Kobylice B – Syrovátka, Kunčice B – Nepolisy B (obojí 14).

OP mladší žáci: Urbanice – Lovčice (10), Nový Bydžov B – Hořiněves (10 hř. Hlušice), Stěžery – Černilov (11.30), Prasek – Nechanice (11.30).

OP starší elévové: Nepolisy A – Prasek (10), Červeněves/Skřivany – Lhota p. L. (10), Libčany/Urbanice – Nepolisy B (14.30).

OP mladší elévové: hř. Třebeš (9) účast: Třebeš C, Třebeš dívky, Chlumec B, Prasek; hř. Černilov (10) účast: Černilov A, Černilov B, Vysoká A, Vysoká B; hř. Roudnice (14) účast: Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy, Kunčice, Kosičky.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Zlín (16).

ŠACHY

Krajský přebor: ŠK Lípa B – Hronov (Hostinec Malý Růžek), Slavia Hradec B – Vrchlabí (TJ Slavia Orlická kotlina), Sokol Hradec – Jaroměř (TJ Sokol Eliščino nábř.), ŠSPM Lipky HK – Třebechovice (ZŠ J. Gočára) vše od 9 hodin.

Regionální přebor: ŠK Lípa E – ŠŠPM Lipky HK C (Hostinec Malý Růžek), Nový Bydžov C – Sokol Hradec B (sokolovna) vše od 9 hodin.

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra