Pátek 24. září

FOTBAL

OP starší žáci: Černilov/Třebechovice – Stěžery (16).

OP starší elévové: Předměřice/Loko HK – Malšova Lhota B (17), Dohalice/Cerekvice – FC Hradec dívky (17).

OP mladší elévové: hř. Prasek (17) účast: Chlumec B, Prasek, Lhota p. L., Roudnice/Kratonohy.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Olomouc - Mountfield HK (18).

Sobota 25. září

BASKETBAL

Kooperativa NBL muži: Jindřichův Hradec – Královští Sokoli (18), zápas živě na www.tvcom.cz

Sdružený Vč přebor U12: Sokol Hradec – Litomyšl (9 a 10.45).

Žákovská liga U14: Sokol Hradec – Benešov (13).

Extraliga U17: Sokol Hradec – Žabiny Brno (15).

Liga U17: Sokol Hradec B – Kolín (17 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Sdružený Vč přebor U12: Sokol Hradec B – Královští Sokoli (9 a 10.45 tělocvična tamtéž).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Vysoká (12 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: FC Hradec B – Zbuzany (10.15 hř. Slavia HK), Chlumec – Přepeře (10.15).

I. Celostátní liga U19 a U17: FC Hradec Králové – AC Sparta Praha (11 a 13.15 hř. Bavlna).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Vlašim (10 a 12 hř. Olympia HK Kukleny).

Česká liga žáci U13 a U12: Slavia Hradec – Nový Bydžov (13.30).

Divize ženy: Třebeš – Světlá n. S. (12).

I. liga starší a mladší žákyně: FC Hradec – Liberec (13 a 10.30 hř. Nový HK).

Krajský přebor: Chlumec – Jaroměř (14.30), Libčany – Police, Vysoká – Černilov (obojí 15.30), Slavia Hradec – Jičín (16).

I. A třída: Kunčice – Broumov (12.30), Třebechovice – Týniště, Nepolisy – Trutnov B (obojí 15.30).

I. B třída: Skřivany – Dvůr Králové B, Kosičky - Předměřice (obojí 15.30).

Krajský přebor dorost U19: Třebechovice – Trutnov B (13), Třebeš B – Vrchlabí (15).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Vrchlabí B (12.30), Černilov – Železnice/Robousy (15.30).

Okresní přebor: Nový Bydžov B – Ohnišťany (hř. Hlušice), Dohalice – Prasek, Lhota p. L. – Lovčice, Červeněves – Vysoká B, Libřice – Malšova Lhota (vše 16.30).

III. třída východ: Loko Hradec B – Neděliště, Nový Hradec B - Cerekvice, Sendražice – Malšova Lhota B, Probluz – Jeníkovice (vše 16.30).

III. třída západ: Klamoš – Nové Město, Dobřenice – Skřivany B (oba 16.30).

OP mladší žáci: Kratonohy/Roudnice – N. Bydžov B (10), Černilov – Skřivany/Červeněves (10).

OP starší elévové: Stěžery – Smiřice (10), Nepolisy A – Kunčice (13), Kosičky – Nechanice (13).

OP mladší elévové: hř. Třebeš (9) - účast: Třebeš C chlapci, Třebeš B dívky, Předměřice/Loko Hradec, Slavia Hradec B; hř. Třebechovice (9.30) účast: Třebechovice, Hořiněves, Malšovice, Smiřice.

Skřivany: Turnaj OFS Hradec 3+0 minipřípravky (10).

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Hradec 1988 – Ústí n. L. (11 hř. Orel) – zápas živě na www.onlajny.com

MALÁ KOPANÁ

Hradec Králové: UFA malá kopaná (8 hř. Olympia HK Kukleny).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga st. žákyně: Slavia Hradec – Kbely (10 hř. Farářství).

Neděle 26. září

BASKETBAL

Žákovská liga U14: Sokol Hradec – Kolín (9).

Extraliga U17: Sokol Hradec – KP Brno (11).

Liga U17: Sokol Hradec B – Studánka (13 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Liga U14: Sokol Pražské Pražské Předměstí – Kolín (10 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Slavia Praha - FC Hradec Králové (19) zápas živě na O2 TV Sport a www.onlajny.com

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Tempo Praha (10.15 a 12.30 hř. Olympia HK Kukleny).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Benešov (10 a 12).

Česká liga žáci U13 a U12: FC Hradec – Náchod (10 hř. Háječek).

Krajský přebor: Nový Bydžov – Vrchlabí (15.30).

I. A třída: Roudnice – Lázně Bělohrad (15.30).

I. B třída: Třebeš B – České Meziříčí (15.30).

Krajský přebor dorost U19: Nový Hradec – Slavia Hradec B/Malšova Lhota (14.45).

Krajská soutěž dorost U19: Roudnice/Lhota p. L. – Jaroměř (12.45).

Krajský přebor dorost U17: Nový Bydžov B – Červený Kostelec (14 hř. Hlušice).

Okresní přebor: Myštěves – Roudnice B, Chlumec C – Boharyně (obojí 14).

III. třída východ: Stěžery B – Dohalice B, Lhota p. L. B – Hořiněves, Olympia Hradec – Libčany B (hř. Kukleny, vše 16.30).

III. třída západ: Kunčice B – Kratonohy, Nepolisy B – Syrovátka (obojí 16.30).

OP dorost Nymbursko: Červeněves – Pátek (13.30).

OP starší žáci: Lhota p. L./Roudnice – Prasek (14).

OP mladší žáci: Stěžery – Prasek (13.30), Kunčice – Nechanice (14.30).

OP starší elévové: Slavia Hradec B – Černilov (10), Nový Bydžov B – Nepolisy B (10 hř. Hlušice).

OP mladší elévové: hř. Vysoká (10) účast: Vysoká A, Vysoká B, Dohalice/Cerekvice A, Dohalice/Cerekvice B; hř. Stěžery (10) účast: Stěžery A, Stěžery B, Libčany, Kunčice, Kosičky.

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Mountfield HK - Pardubice (17.20).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga mladší žákyně: Slavia Hradec – Mnichovice (11), Slavia Praha – Slavia Hradec (13 hř. Farářství).

Pondělí 27. září

HOKEJBAL

Extraliga: HBC Pardubice - HBC Hradec 1988 (19), zápas živě www.onlajny.com

Úterý 28. září

BASKETBAL

Žákovská liga U15: Sokol Hradec C – Trutnov (10 sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

FOTBAL 

Česká liga žáci U15 a U14: FC Hradec – Jablonec (10 a 12 hř. Háječek).

Česká liga žáci U13 a U12: FC Hradec – Kolín (10 hř. Háječek).

I. liga starší a mladší žákyně: Třebeš – FC Hradec (10 a 12).

Krajský přebor: Libčany – Červený Kostelec, Vysoká – Slavia Hradec, Chlumec B – Jičín, Třebeš – Police, Černilov – Rychnov (vše 15).

Krajská soutěž dorost U19: Stěžery – Dvůr Králové/Bílá Třemešná (15.30).

Krajský přebor dorost U17: Nový Hradec – Dobruška/Opočno (13).

Okresní přebor: Malšova Lhota – Dohalice (16.30).

III. třída západ: Kobylice B – Kratonohy (10), Převýšov – Nechanice (16.30).

OP mladší žáci: Stěžery – Urbanice (12.30), Prasek – FC Hradec dívky (14.30), N. Bydžov B – Skřivany/Červeněves (16.30 hř. Hlušice), Kratonohy/Roudnice – Lovčice (16.30 hř. Roudnice).

OP starší elévové: Nový Hradec – Malšova Lhota B (9.30), Stěžery – Třebeš dívky (10), Slavia Hradec B – Třebeš chlapci (10), Černilov – Dohalice/Cerekvice (13), Smiřice – Předměřice/Lok. Hradec (10).

OP mladší elévové: hř. Nový HK (16.30) účast: Nový Hradec, FC Hradec dívky, Malšova Lhota A, Malšova Lhota B.

OP dorost Nymbursko: Červeněves – Prasek (16.30).

LEDNÍ HOKEJ

Tipsport extraliga: Plzeň – Mountfield HK (16.30).

Extraliga junioři: Mountfield HK – Pardubice (17).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejdéle do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra